GROMDA

GROMDA 13: Tak walczy nowy zawodnik GROMDY! Jest nagranie z ciężkiego nokautu [VIDEO]

Tylko tydzień dzieli wszystkich kibiców walk na gołe pięści od gali GROMDA 13. Oprócz hitowego starcia Don Diego vs Balboa nie zabraknie też nowych twarzy. Jedną z nich jest słynący z ciężkiej ręki SIENIAW.

Zbliżająca się wielkimi krokami kolejna edycja wyłoni w końcu pierwszego mistrza organizacji GROMDA. Zarówno Mateusz Kubiszyn, jak i Bartłomiej Domalik nie zaznali jeszcze porażki w walkach na gołe pięści, a w przeszłości mierzyli się już w kickboxingu. Wówczas padł remis, ale w Mieście Grzechu takich werdyktów nie ma!

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Ciężkie KO debiutanta na GROMDA 13

GROMDA wciąż ściąga nowych zawodników zarówno z Polski, jak i poza granic naszego kraju. Na zbliżającym się wydarzeniu zadebiutuje „SIENIAW”, czyli Artur Sieńko. Zawodnik ten ma na koncie ponad 40 stoczonych pojedynków, a w jednym z nich zaliczył fenomenalne KO! Nagranie z tego uderzenia możecie obejrzeć poniżej.

Sprawdź!  Denis Załęcki uderza w federację GROMDA! "Straszą swoich zawodników wysokimi karami, a sami im nie dają walk. Komedia"

Nikogo nie dziwi, że „Sieniaw” trafił też w końcu do GROMDY. Czy swoim potężnym sierpem potraktuje też innych bijoków? O tym przekonamy się już 26 maja!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.