GROMDA

GROMDA 13: Tak walczy nowy zawodnik GROMDY! Jest nagranie z ciężkiego nokautu [VIDEO]

Tylko tydzień dzieli wszystkich kibiców walk na gołe pięści od gali GROMDA 13. Oprócz hitowego starcia Don Diego vs Balboa nie zabraknie też nowych twarzy. Jedną z nich jest słynący z ciężkiej ręki SIENIAW.

Zbliżająca się wielkimi krokami kolejna edycja wyłoni w końcu pierwszego mistrza organizacji GROMDA. Zarówno Mateusz Kubiszyn, jak i Bartłomiej Domalik nie zaznali jeszcze porażki w walkach na gołe pięści, a w przeszłości mierzyli się już w kickboxingu. Wówczas padł remis, ale w Mieście Grzechu takich werdyktów nie ma!

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Ciężkie KO debiutanta na GROMDA 13

GROMDA wciąż ściąga nowych zawodników zarówno z Polski, jak i poza granic naszego kraju. Na zbliżającym się wydarzeniu zadebiutuje „SIENIAW”, czyli Artur Sieńko. Zawodnik ten ma na koncie ponad 40 stoczonych pojedynków, a w jednym z nich zaliczył fenomenalne KO! Nagranie z tego uderzenia możecie obejrzeć poniżej.

Sprawdź!  Tomasz Gromadzki zdradza na co przeznaczy pieniądze po wygranej na GROMDA 6! "Jak wygram, to kupię do firmy nowy karawan"

Nikogo nie dziwi, że „Sieniaw” trafił też w końcu do GROMDY. Czy swoim potężnym sierpem potraktuje też innych bijoków? O tym przekonamy się już 26 maja!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.