GROMDA

GROMDA 13. Szalony pojedynek na gołe pięści! Scarface masakruje Łazara!

GROMDA 13 to jedna z najważniejszych gal w historii federacji. Już dzisiaj wyłoniony zostanie pierwszy mistrz walk na gołe pięści.

W main evencie zobaczymy pojedynek Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem. Obaj zawodnicy w ringu GROMDY są niepokonani, jednak jeden z nich straci dzisiaj zero w rekordzie, a drugi sięgnie po pełnoprawny tytuł mistrza.

To jednak nie wszystko, gdyż na karcie walk znalazł się również turniej oraz aż cztery extra fighty. W starciach dodatkowych do akcji powracają ulubieńcy kibiców jak „Goat”, „Łazar” oraz „Capo”. Do GROMDY dołączyli również nowi zawodnicy, jak m.in. wyróżniający się Paul „Paris” Bichet chuligan klubu PSG, który zapowiadał brutalne starcie.

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

RELACJA

RUNDA 1

Scarface robi dużo przyruchów i straszy lewą ręką, Łazar czai się na szybką kontrę. Mocna seria Skiermańskiego, rywal ratuje się klinczem. Wymiana w krótkim dystansie, żaden nie odpuszcza. Łazar gubi się w dużej aktywności oponenta i jego awanturnicze ciosy nie całkiem trafiają Scarface’a. Kolejna mocna seria Skiermańskiego, Łazarek ma mocno zapuchnięte lewe oko, ale wraca do walki po interwencji lekarza.

Sprawdź!  Zwycięzca turnieju wraca do gry! Joker zawalczy na GROMDA 16

RUNDA 2

Spróbował ataku Łazar, ale Scarface bardzo szybko zasypuje go sierpami. Fenomenalna wymiana, Łazarek trafił kilkukrotnie i Skiermański jest liczony! Atakuje Łazar, kolejna wymiana w krótkim dystansie i jeszcze jedno liczenie. Łazarek ożywiony, ale inkasuje dwa potężne prawe sierpy!

RUNDA 3

Łazar szybko przystępuje do ataku lewym prostym. Scarface wyczekuje i trafia potężnym lewym sierpem! Liczony Łazarek wraca zaraz do gry, ale narożnik poddaje Łazara!

Oficjalny wynik: „Scarface” wygrywa przez poddanie przez narożnik!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.