GROMDA

GROMDA 13. Słomka wygrywa turniej! Dominujące zwycięstwo nad Stolarą

Za nami pojedynek turniejowy gali GROMDA 13, na którą czekali kibice z całej Polski! Podczas hitowego wydarzenia poznamy pierwszego mistrza organizacji.

Największa federacja walk na gołe pięści w kraju przygotowała naprawdę mocną rozpiskę. Do akcji powrócili tacy zawodnicy jak „Goat”, „Capo” czy ulubieniec kibiców „Łazar”. Jak zawsze na karcie walk znalazły się zarówno superfighty, jak i turniej.

Ponownie 8-zawodników bierze udział w krwawych zawodach GROMDY. Do turnieju zgłosili się nie tylko Polacy, ale również wojownicy z zagranicy, w tym m.in. „Basque” z Francji.

Fani jednak czekają przede wszystkim na starcie o tytuł mistrza. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem. Dwóch niepokonanych bijoków zmierzy się o pas GROMDY.

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

RELACJA

RUNDA 1

Słomka ma przewagę warunków fizycznych, ale też mocno zapuchnięte oko. Stolara stara się kąsać krótkimi zrywami, ale znakomicie kontruje go Jakub. Szuka dołów świeższy z bijoków, dobrze trzyma gardę Słomka. Potężny sierp w wykonaniu Słomki, który zaraz zasypuje przeciwnika uderzeniami! Stolara mocno schylony, inkasuje podbródek i pada na deski.

Sprawdź!  "Gleba" chciałby walki z "Don Diego"! "Bilans z Toruniem zmieniłby się na 2-1! (VIDEO)

RUNDA 2

Stolara zaczyna agresywnie, Słomka jednak znakomicie kontruje lewym sierpem, a zaraz prawym! Stolara schowany za gardą, sporo uderzeń zbiera i jest liczony po raz kolejny. Słomka spokojnie wyczekuje zbliżającego się oponenta, któremu ładuje mocny prawy podbródek! Wstaje raz jeszcze Stolara.

RUNDA 3

Stolara szuka ofensywy, ale Słomka jest nastawiony na kontry i zamyka powoli rywala na siatce. Skrócił dystans Stolara, ale zainkasował potężny prawy podbródek! Sędzia ostrzega bijoka, Słomka ma szansę na zakończenie walki już w tej rundzie! Trafia mocnym prawym, znów liczony Stolara, ale sędzia kończy tę walkę!

Oficjalny wynik: “Słomka” wygrywa przez TKO w 3. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.