GROMDA

GROMDA 13. Słomka brutalnie nokautuje! Awansuje do finału po ciężkim KO!

Za nami pojedynek turniejowy gali GROMDA 13, na którą czekali kibice z całej Polski! Podczas hitowego wydarzenia poznamy pierwszego mistrza organizacji.

Największa federacja walk na gołe pięści w kraju przygotowała naprawdę mocną rozpiskę. Do akcji powrócili tacy zawodnicy jak „Goat”, „Capo” czy ulubieniec kibiców „Łazar”. Jak zawsze na karcie walk znalazły się zarówno superfighty, jak i turniej.

Ponownie 8-zawodników bierze udział w krwawych zawodach GROMDY. Do turnieju zgłosili się nie tylko Polacy, ale również wojownicy z zagranicy, w tym m.in. „Basque” z Francji.

Fani jednak czekają przede wszystkim na starcie o tytuł mistrza. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem. Dwóch niepokonanych bijoków zmierzy się o pas GROMDY.

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

RELACJA

RUNDA 1

Sieniaw jak wcześnie atakuje lewym prostym, ale dobrze kontruje go Słomka. Atakował prawym sierpem Słomka, ale poszedł na deski po mocnym ciosie Sieńki! Sieniaw atakuje podbródkami, znakomita seria w jego wykonaniu. Słomka przetrwał szarżę, dobry lewy-prawy Słomki, zatańczył na nogach Sieniaw, który ląduje na deskach. KOLEJNY BRUTALNY NOKAUT SŁOMKI!

Sprawdź!  Gromda Beach już 6 sierpnia! 8 kolosów gotowych na wakacyjny turniej walk na gołe pięści. Siedmiu z nich powraca

Oficjalny wynik: “Słomka” wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.