GROMDA

GROMDA 10 – Karta walk. Kiedy i o której GROMDA 10? Cena PPV GROMDA 10. Jak kupić GROMDA 10 PPV?

Powraca krwawy piątek! Już 2 września odbędzie się GROMDA 10, gdzie raz jeszcze fani zobaczą najlepszych bijoków w walkach na gołe pięści! Powraca też niepokonany „Don Diego”, który zmierzy się ze zwycięzcami poprzednich turniejów. Kto walczy na GROMDA 10? Gdzie i jak oglądać GROMDA 10? Ile kosztuje PPV GROMDA 10? Transmisja na żywo, stream online. Karta walk GROMDA 10.

-> Nie czekaj, kup GROMDA 10 PPV już DZIŚ!

Kto walczy na GROMDA 10?

Kibice krwawych walk na gołe pięści już zacierają sobie ręce na piątek 2 września! Hitowa gala GROMDA 10, jak zawsze, odbędzie się w GROMDA Fight Club w Pionkach. Tym razem federacja zapowiada jednak nowy, mroczniejszy anturaż!

Tego wieczoru odbędzie się wyjątkowy turniej pomiędzy bijokami, którzy wygrali poprzednie zawody! Do ringu powraca pierwszy champion, czyli „Don Diego”! Mateusz Kubiszyn, który pokonał niedawno jednogłośną decyzją Denisa Załęckiego chce pokazać, że nie ma na niego mocnych. Jego oponentem w drabince będzie niezwykle twardy zawodnik – Vasyl Halych.

Sprawdź!  Ostra reakcja Goata na słowa Zadymy! "Twój trener przewraca się w grobie"

Po drugiej stronie drabinki Łukasz Parobiec podejmie Bartłomieja Domalika. Panowie mierzyli się na ostatniej gali GROMDA 9, gdzie „Balboa” został mistrzem federacji kończąc już w 2. rundzie Marka Godbeera. „Goat” z kolei zwyciężył w turnieju o 100 tysięcy złotych. Każdy, kto widział obu fighterów w akcji wie, że tu padną potężne bomby!

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 10

Na GROMDA 10 pojawi się też sporo świeżej krwi! Federacja ponownie sięga po zagraniczne nazwiska, poszerzając swój elitarny klub. O ile nie wiadomo z kim, o tyle na pewno pojawi się Patryk Tołkaczewski! Popularny „Gleba” wraca po brutalnym KO na byłym mistrzu GLORY. Saulo „Cassius Clay” Cavalari padł już po pierwszym, morderczym uderzeniu!

Ile kosztuje PPV GROMDA 10? Jak kupić GROMDA 10 PPV?

GROMDA 10 za darmo. Niestety, ale nie będzie darmowej transmisji na żywo w otwartej telewizji. Aby móc na żywo oglądać zmagania najtwardszych bijoków na gołe pięści należy wykupić PAY-PER-VIEW. Sam proces nie trwa dłużej, niż kilka minut, a do wszystkiego potrzebne jest konto, które możecie założyć TUTAJ.

Sprawdź!  Różal przed galą GROMDA 12: "Jesteśmy wojownikami. To, że chcemy się porozpie***lać w ringu, nie świadczy o naszej nienawiści"

Po wykonaniu testu odtwarzacza użytkownik zostaje przeniesiony do wyboru pakietu PPV GROMDA 10. Tradycyjnie do wyboru jest kilka opcji.

BASIC to podstawowa wersja GROMDA 10 PPV. Cena tego wariantu zaczyna się od 29,99 zł, a kibice otrzymują transmisję na żywo z wydarzenia w jakości 720p oraz zapis wideo na 24 godziny.

Opcja PREMIUM to świetne wyjście dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość, jaką prezentują gale GROMDA! W tym pakiecie od 34,99 zł użytkownicy otrzymują dostęp do streamu LIVE z GROMDA 10 Pay-Per-View w najwyższej jakości 1080p. Emocje z tego show można przeżywać po raz kolejny, dzięki 7-dniowemu dostępowi do zapisu wideo!

Pakiet VIP to najpełniejszy pakiet dla wszystkich miłośników krwawych walk na gołe pięści! Już za 39,99 zł fani otrzymują możliwość powtórzenia hitowych pojedynków z poprzedniej edycji, aż przez 7 dni. Z kolei GROMDA 10 PPV dostępna jest w jakości 1080p. Oczywiście ekscytujące boje można powtórzyć, również przez następnych 7 dni.

Ostateczna kwota za zakup GROMDA 10 PPV zależy od wybranej metody płatności. Prowizja może wynieść nawet 4 zł. Aby jej uniknąć, wystarczy wybrać kod Blik lub też ePrzelew. Jedno można zagwarantować: nie zabraknie emocji, a wojownicy, którzy pojawią się na GROMDA 10 zapewnią krwawą dawkę emocji!

Sprawdź!  GROMDA 14: Siwy rozbija Wazyla potężnymi ciosami! Nokaut w pierwszej rundzie!

-> GROMDA 10 PPV dostępne TUTAJ!

Karta walk GROMDA 10

Pełną rozpiskę i szczegóły walk GROMDA 10 PPV poznamy we czwartek.

Turniej zwycięzców:

 • Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs. Vasyl Halych
 • Bartłomiej „Balboa” Domalik vs. Łukasz „Goat” Parobiec

Potwierdzeni uczestnicy GROMDA 10:

 • „Cygan”
 • Miłosz „Wąsu” Wąsik
 • Sebastian „Scarface” Skiermański
 • Marcin „Żelu” Żelechowski
 • Jan „Tank” Sulecki
 • John „Big Bad John” Ferguson
 • „Dalton”
 • Krzysztof „Kaban” Mazurkiewicz
 • Liam „Dangerous Davies” Davies
 • Patryk „Gleba” Tołkaczewski

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.