FAME MMA

Greg poddaje Szeligę! Kończy walkę w drugiej rundzie! [WIDEO]

Za nami pierwsza z dwóch walk na FAME 21, w której obowiązywały zasady MMA. Znany z Twittera Grzegorz „Greg” Gancewski zmierzył się z dużo cięższym Piotrem Szeligą.

Znany z X’a, a dawniej Twittera, oraz programu Tweet Talk Grzegorz Gancewski w świetnym stylu przywitał się z klatką Fame MMA. Po dużych zmianach spotkał się z „Maślaną”, którym potrafił rzucić jak workiem ziemniaków, a następnie udusić.

Tym razem nie zapowiadało się, by miał tak łatwo. Piotr Szeliga być może nie ma pokaźnego doświadczenia w MMA, ale na co dzień trenuje pod okiem Mirosława Oknińskiego. Założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów słynie z dobierania odpowiedniej taktyki, co było zwiastunem świetnego starcia.

FAME: Greg vs. Szeliga

RUNDA 1

Gancewski zaczął z dużego dystansu, spróbował fronta na korpus i prosty. W końcu skrócił dystans Greg i szukał sprowadzenia. Szeliga zdołał się wybronić i odwrócił rywala na siatce, gdzie jednak łapał za siatkę. Trafił jeszcze Piotr, rywal się potknął i próbował znów obalenia.

RUNDA 2

Greg szybko skleił się do Szeligi, którego próbował zaciągnąć na matę. „Szeli” łapał za siatkę, za co stracił punkt. Gancewski natychmiast wskoczył mu za plecy i ponownie wygrał przez mataleo!

Sprawdź!  Norman Parke o awanturze za kulisami FAME: "Wiem, że mu zapłacili. Zapłacili mu, żeby to wypromować"

Wynik walki: Greg wygrał przez duszenie zza pleców w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.