Boks

Głowacki wspomina ciężki nokaut na ulicy: „Szpilka jak zawsze się odwrócił i…”

Krzysztof Głowacki gościł w studio FANSPORTU TV, gdzie poruszył temat polskiego boksu, KSW czy freak fightów. Opowiedział również ciekawą historię z Arturem Szpilką.

„Główka” i „Szpila” to przyjaciele, którzy znają się od wielu lat. Jak wiadomo, Artur ma za sobą chuligańską przeszłość i wielokrotnie opowiadał o bójkach, kiedy to nie raz mierzył się sam z kilkoma przeciwnikami. Jakiś czas temu zdradził też, że wielokrotnie brał udział w awanturach razem z Głowackim.

Teraz były mistrz świata w ostatnim wywiadzie osobiście został zapytany takie sytuacje. Przyznał, że zdarzały się one naprawdę często, kiedy razem z Arturem Szpilką jeździł na obozy bokserskie i opowiedział o jednej z nich:

– Szedł taki chłopak dużo większy od nas, dużo cięższy, było widać, że na siłowni tyrał. Szedł na nas, walnął barkiem, Szpilka jak zawsze się odwrócił: „Uważaj, jak chodzisz. A za kim ty w ogóle jesteś?”. On Widzew Łódź czy jakoś tak, ja się nie znałem, nigdy nie kibicowałem.

– „Szpila, nasz? Nie nasz, to dawaj”. Dostał podbródek, przeleciał przez płotek taki. Bardzo ciężki nokaut. Oj było takich sytuacji, na obozach dużo było takich rzeczy.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.