GROMDA

Baskijski bijok wraca do gry! BASQUE wystąpi na GROMDA 14

Kolejny znany bijok powróci na GROMDA 14! Na najbliższej edycji do walki powróci baskijski zawodnik, „Basque”.

-> PPV GROMDA 14 kupisz tutaj!

Kolejna gala walk na gołe pięści odbędzie się już 8 września w Pionkach i wszyscy spodziewają się ciężkich nokautów. Tego wieczoru nie zabraknie znanych już z GROMDY, jak „REKSIO”„SAVAGE” czy „TAEDDY”. Zadebiutują też nowi bijocy, którzy sprawdzą swoje siły w charakterystycznym ringu.

Na kolejne pojedynki wróci też Serey Lander, czyli „BASQUE”. Hiszpan w debiucie już w 1. rundzie znokautował „BULLETA”, ale do starcia półfinałowego nie przystąpił z powodu urazu. W zastępstwie za niego wszedł „Stolara”, który przegrał dopiero w finale.

Uliczny hitman i zagrzany traveller. BASQUE wraca do gry! Po mocnym debiucie baskijski asasyn wjeżdża do turniejowej młócki. Spokojny i skupiony na celu. Bez zbędnego kozaczenia i gadania farmazonów. Czy polskie chłopaki z blokowisk ustrzelą przybysza? – czytamy w zapowiedzi na social mediach GROMDY.

Transmisja z wydarzenia odbędzie się 8 września wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

Sprawdź!  Wielki Bu na celowniku GROMDY? Grabowski stawia sprawę jasno [WIDEO]

Limitowana pula biletów dostępna na eBilet.pl.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.