FAME MMA

Głowacki skomentował walkę Adamka na FAME 21: „Byłbym zaskoczony, gdyby…” [WIDEO]

Tomasz Adamek już niebawem wystąpi w walce wieczoru FAME 21, gdzie czeka go pojedynek z „Bandurą”. Krzysztof Głowacki uważa, że pojedynek w dużych rękawicach zdecydowanie faworyzuje „Górala”, choć ten powinien skupić się na rewanżu z Mamedem Khalidovem.

Legendarny pięściarz jeszcze w ubiegłym roku został ogłoszony jako nowy nabytek Fame MMA. Nim jednak zadebiutuje w świecie freak fightów, Tomasz Adamek został wypożyczony do KSW, gdzie na gali Epic wygrał przez kontuzję rywala z Mamedem Khalidovem.

Krzysztof Głowacki o walce Adamek vs. „Bandura”

Rywalem „Górala” na FAME 21 ogłoszony „Bandura”. Popularny streamer i freak fighter zdradził, iż starcie miało odbyć się w małych rękawicach, ale Tomasz Adamek zażądał dużych rękawic. Krzysztof Głowacki przyznał, że taki obrót spraw wcale go nie dziwi:

Byłbym zaskoczony, gdyby Tomek zawalczył w małych rękawicach. Zawsze bił dużo ciosów, ale nie bił precyzyjnie, że jednym ciosem nokautował. On zawsze seriami rozbijał przeciwnika, ustawiał – i wtedy wykańczał. Takie rękawice byłyby idealne dla „Diabła” Włodarczyka – powiedział „Główka” w Programie o boksie na kanale FANSPORTU TV.

Sprawdź!  (VIDEO) Wielki rewanż na FAME MMA 12! Mateusz Murański powraca i zawalczy z Arkadiuszem Tańculą

Głowacki wypowiedział się też na temat tego, czy takie zestawienie ma sens:

Wszystko zależy od Adamka, na co patrzy. A wiadomo, że Tomek patrzy na „dudki”. „Dudki” się zgadzają, to ma sens. Jeśli chodzi o mnie, pierwsze co bym zrobił, to wziął rewanż z Mamedem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.