FAME MMA

Głowacki skomentował walkę Adamka na FAME 21: „Byłbym zaskoczony, gdyby…” [WIDEO]

Tomasz Adamek już niebawem wystąpi w walce wieczoru FAME 21, gdzie czeka go pojedynek z „Bandurą”. Krzysztof Głowacki uważa, że pojedynek w dużych rękawicach zdecydowanie faworyzuje „Górala”, choć ten powinien skupić się na rewanżu z Mamedem Khalidovem.

Legendarny pięściarz jeszcze w ubiegłym roku został ogłoszony jako nowy nabytek Fame MMA. Nim jednak zadebiutuje w świecie freak fightów, Tomasz Adamek został wypożyczony do KSW, gdzie na gali Epic wygrał przez kontuzję rywala z Mamedem Khalidovem.

Krzysztof Głowacki o walce Adamek vs. „Bandura”

Rywalem „Górala” na FAME 21 ogłoszony „Bandura”. Popularny streamer i freak fighter zdradził, iż starcie miało odbyć się w małych rękawicach, ale Tomasz Adamek zażądał dużych rękawic. Krzysztof Głowacki przyznał, że taki obrót spraw wcale go nie dziwi:

Byłbym zaskoczony, gdyby Tomek zawalczył w małych rękawicach. Zawsze bił dużo ciosów, ale nie bił precyzyjnie, że jednym ciosem nokautował. On zawsze seriami rozbijał przeciwnika, ustawiał – i wtedy wykańczał. Takie rękawice byłyby idealne dla „Diabła” Włodarczyka – powiedział „Główka” w Programie o boksie na kanale FANSPORTU TV.

Sprawdź!  Patryk 2703 ostrzega Błońskiego! Poważne problemy przez sterydy! "Szybko do lekarza. Ktoś mu sprzedał zły towar"

Głowacki wypowiedział się też na temat tego, czy takie zestawienie ma sens:

Wszystko zależy od Adamka, na co patrzy. A wiadomo, że Tomek patrzy na „dudki”. „Dudki” się zgadzają, to ma sens. Jeśli chodzi o mnie, pierwsze co bym zrobił, to wziął rewanż z Mamedem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.