KSW

Gdzie oglądać KSW 77 PPV? Jak i gdzie wykupić? Transmisja na żywo w TV i online

Gala XTB KSW 77 odbędzie się już dziś. Emocjonujące wszystkich starcie Pudzianowski vs. Khalidov zamknie show, a wcześniej zobaczymy aż 10 pojedynków, z czego 2 o mistrzowskie tytuły. Gdzie obejrzeć KSW 77? Czy będzie transmisja w TV? Jak wykupić PPV na XTB KSW 77? Zapraszamy do zapoznania się z pełną rozpiską i szczegółami wydarzenia.

Gala KSW 77 – gdzie oglądać na żywo?

To zdecydowanie największe wydarzenie w tym roku. Na KSW 77 dojdzie do elektryzującego wszystkich pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. O której walka Pudzianowski-Khalidov? Starcie zaplanowane jest na północ, ale wcześniej ogromne emocje zapewnią prawdziwe gwiazdy i wirtuozi polskiego i światowego MMA. Gdzie oglądać KSW 77 na żywo? Jak wykupić dostęp?

Ibragim Chuzhigaev wraca do okrągłej klatki po tym, jak zaskakująco po całkowitej dominacji odebrał pas wagi półciężkiej Tomaszowi Narkunowi. Na gali XTB KSW 77 spotka się z kowadłorękim Ivanem Erslanem. Wszyscy kibice spodziewają się tu potężnych grzmotów!

W co-main evencie wydarzenia dojdzie do pełnej fajerwerków trylogii. Mistrz dywizji koguciej, Sebastian Przybysz, raz jeszcze skrzyżuje rękawice z Jakubem Wikłaczem. Obaj są kompletnie innymi fighterami, niż w poprzednich starciach. Popularny „Sebić” przed kilkoma miesiąca w imponujący sposób poddał Martinsa. Kuba z kolei pokazał kapitalne umiejętności totalnie dominując nad Bruno Santosem!

Sprawdź!  Były piłkarz Chelsea zawalczy w KSW! Był bliski debiutu w organizacji UFC!

-> Oglądaj KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov na żywo <-

KSW 77: godzina, data, o której transmisja na żywo

 • Data: sobota, 17 grudnia 2022.
 • Godzina: od 18:45 do 00:00.
 • Lokalizacja: Arena Gliwice.
 • Liczba walk: 11.
 • Transmisja na żywo: wyłącznie w Viaplay. Jak wykupić KSW 77? Odpowiedź znajdziesz w kolejnym akapicie.

Jak wykupić KSW 77?

Ile kosztuje dostęp i jak wykupić? Transmisja XTB KSW 77 dostępna będzie wyłącznie w serwisie Viaplay. Klikając w poniższy baner przeniesiecie się na stronę platformy, gdzie w niecałe 60 sekund założycie konto użytkownika. Następnie można wybrać pakiet Viaplay Total, który kosztuje 34 zł za miesiąc. Oprócz streamu live online KSW 77 otrzymujecie też dostęp do szerokiej biblioteki filmów i seriali!

Po dokonanej płatności wszystko gotowe! Transmisja KSW 77 dostępna będzie dokładnie od 18:45 czasu polskiego. Aby zapewnić sobie dostęp do wydarzenia wystarczy, że klikniesz w poniższy baner!

KSW 77 za darmo. Gdzie oglądać za free?

Jak już trochę czasu minęło, od kiedy dostępne były transmisje KSW w TV. Federacja ma wyłączną umowę z Viaplay i to w tym serwisie streamingowym można obejrzeć KSW 77 na żywo. Oznacza to, że nie będzie możliwości oglądania gali za darmo. Podobnie jest w przypadku transmisji free w Internecie. Streamowanie gali jest nielegalne i może pociągnąć za sobą konsekwencje prawne. KSW 77 zobaczyć można za to w Viaplay, do którego dostęp uzyskać można w zaledwie minutę!

Sprawdź!  KSW płaci więcej niż federacje freakowe? "Popek" porównał zarobki: "Tam były pieniądze, o jakich zawodnicy FAME mogą pomarzyć"

-> Zobacz walkę Khalidov vs. Pudzianowski na żywo <-

Kto walczy na XTB KSW 77? Karta walk KSW 77

Walka wieczoru:

Co-main event:

 • 61,2 kg: Sebastian Przybysz (10-2) vs Jakub Wikłacz (13-3-1) – o pas mistrzowski wagi koguciej KSW

Karta główna:

 • 93 kg: Ibragim Chuzhigaev (16-5-0) vs. Ivan Erslan (12-1-0) – o pas mistrzowski wagi półciężkiej KSW
 • 65,8 kg: Daniel Rutkowski (14-3) vs Lom-Ali Eskijew (20-5)
 • 90  kg: Andrzej Grzebyk (18-6) vs Oton Jasse (21-8)
 • 93 kg: Bogdan Gnidko (8-0-0) vs. Mădălin Pîrvulescu (5-0-0)
 • 65,8 kg: Patryk Kaczmarczyk (8-2) vs Pascal Hintzen (8-1)
 • 70,3 kg: Adrian Gralak (5-0-0) vs. Yann Liasse (8-1-0)
 • 61,2 kg: Shamad Erzanuakev (1-0) vs Carl McNally (2-0)
 • 65,8 kg: Michał Domin (4-3-0) vs. Patryk Likus (3-1-0)
 • 61,2 kg: Wiktoria Czyżewska (1-0) vs Oleksandra Karaseva (2-0)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.