KSW

(VIDEO) Tomasz Sarara o walce Szpilka vs Radczenko: „Ostatnia walka pokazała, że są na podobnym poziomie bokserskim. Przewagą Artura może być…”

Debiut Artura Szpilki w organizacji KSW zbliża się wielkimi krokami. Już w tę sobotę zobaczymy go w akcji na gali w Toruniu, kiedy to zmierzy się z Siergiejem Radczenko.

O tym pojedynku mówi się od dłuższego czasu. W końcu kibice będą mogli oglądać Szpilkę walczącego w nowej formule. Na gali KSW 71 po raz pierwszy wejdzie do klatki i stoczy rewanż z Ukraińcem, z którym już raz wygrał po kontrowersyjnej decyzji w 2020 roku.

Co ciekawe, nie tylko według bukmacherów, ale także dużej części kibiców Szpilka nie jest faworytem. Wejdzie więc do klatki jako spory underdog i będzie miał okazję udowodnić, wszystkim, którzy skazują go na porażkę, że przejście do MMA było dobrą decyzją.

Tomasz Sarara typuje walkę Artura Szpilki

Tomasz Sarara, który przy okazji ostatniej gali GROMDA 9 rozmawiał z portalem fansportu.pl, został zapytany o nadchodzący pojedynek Artura Szpilki z Siergiejem Radczenko.

Fighter wskazał zalety obu zawodników i przyznał, że sporą przewagę będzie miał jednak Ukrainiec, gdyż ma już za sobą kilka pojedynków w formule MMA.

– Jest w stanie, ale to jest bardzo ciężka praca. Ja nawet nagrywałem odcinek i stwierdziłem, że większym faworytem wydaje się Radczenko. Artur, wchodząc do MMA, jego przewagą mają być umiejętności bokserskie, ostatnia walka pokazała, że są na wyrównanym poziomie bokserskim. Plusem Radczenki będzie to, że ma dwie walki w MMA, to jest bardzo duży bagaż doświadczeń przy Arturze. On wie, co to jest obalenie, kopnięcie.

Fizyka może być przewagą Artura. Oni są umówieni na catchweight 105 albo 110 kg. Radczenko jest klasycznym zawodnikiem wagi cruiser, który na co dzień może walczyć mniej niż 93-95 kg. Jestem po rozmowie z Arturem i on będzie większy. Nie twierdzę, że to musi być obalenie, ale sama przewaga masy.

Kursy bukmacherskie na walkę Artura Szpilki w KSW

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STSBukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Sprawdź!  Norman Parke kolejny raz atakuje KSW. "Zostałem namówiony do walki z Gamrotem. Wlewali we mnie..."

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Kurs na to, że Radczenko wygra ze Szpilką w 1 rundzie wynosi aż 4.00.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.