Boks

Fury doznał kontuzji po uderzeniu łokciem! Jest nagranie ze sparingu [WIDEO]

Do sieci trafiło nagranie ze sparingu Tysona Fury’ego. Możemy zobaczyć, jak doszło do kontuzji, która wykluczyła go z walki przeciwko Ołeksandrowi Usykowi.

Kibice czekają już 25 lat na kolejny pojedynek o miano niekwestionowanego mistrza. Niestety starcie opóźni się o kolejne kilka miesięcy i będzie to już piąty termin tego zestawienia! Już w 2022 roku mówiło się o tym, że dojdzie do walki Fury vs Usyk, ale cały czas była ona przekładana.

Kiedy w końcu zostały dwa tygodnie do gali, Brytyjczyk przekazał, że nie wejdzie do ringu, gdyż na treningu doznał kontuzji. Szybko jednak podpisał nowy kontrakt i jak przekazał promotor, walka została przełożona z 17 lutego na 18 maja.

Do sieci trafiły również szczegóły kontuzji Fury’ego wraz z nagraniem. Jak się okazuje, jego sparingpartner Agron Smakici uderzył „Króla Cyganów” łokciem! Takim ciosem rozciął mu łuk brwiowy i tym samym zablokował wyczekiwaną walkę.

Poniżej znajdziesz nagranie ze sparingu. Materiał jest bardzo słabej jakości, jednak widać na nim moment, w którym Smakici uderza Fury’ego łokciem:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.