Clout MMA

Najman zadebiutował na gali wrestlingu. Powalił dwóch zawodników i zapowiedział walkę z Murańskim! [WIDEO]

Marcin Najman, zgodnie z zapowiedziami, pojawił się w ringu Prime Time Wrestling! „Cesarz polskich freak fightów” uświetnił galę organizacji Arkadiusza Pawłowskiego, która w miniony weekend odbyła się w jego mieście – Częstochowie.

Były pięściarz znajduje się obecnie na fali czterech kolejnych porażek z rzędu. Po tym, jak pokonał Pawła Jóźwiaka jednogłośną decyzją sędziów w zaledwie 15 sekund został skończony przez Andrzeja Fonfarę, przegrał z „Lizakiem” i dwukrotnie był zdyskwalifikowany w starciu z Adrianem Ciosem.

Teraz Marcina Najmana czeka walka, która dla wielu jest największą w historii polskich freak fightów. Już 9 marca podczas Clout MMA 4 samozwańczy „Cesarz” spotka się w klatce z Jackiem Murańskim. Ten pojedynek wisi w powietrzu już od wielu miesięcy, a panowie zmierzą się na zasadach Dirty Street Boxing, które dopuszczają między innymi młotki, backfisty, czy uderzenia łokciem i z główki.

Najman zadebiutował na gali wrestlingu

W miniony weekend w Częstochowie doszło do pro wrestlingowej gali Prime Time Wrestling. Szefem organizacji jest doskonale znany kibicom freak fightów Arkadiusz Pan Pawłowski.

Sprawdź!  Mocna wiadomość Labrygi do Mindy! "Sam się wwaliłeś na minę. Przyjdzie czas i miejsce..."

Zgodnie z zapowiedziami w ringu pojawił się Marcin Najman. Nazwisko „Cesarza poskich freak fightów” często było skandowane przez kibiców zebranych na hali. W końcu zawodnik Clout MMA sam stawił się też w ringu na krótki segment, gdzie skonfrontował się z dwoma wrestlerami. Obu ich powalił uderzeniami, po czym skierował kilka słów do publiczności:

– Moi drodzy, jedna ważna rzecz i ważne przesłanie. To samo będzie z Murańskim 9 marca. Jedziemy z nim do spodu! – zapowiedział swój pojedynek z „Muranem”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.