MMA

Freak fight po hiszpańsku! „Dawid” z łatwością poddał „Goliata”! [WIDEO]

W miniony weekend w Hiszpanii doszło do prawdziwego freak fightu „Dawida” z „Goliatem”. Różnica wzrostu między przeciwnikami wynosiła blisko 40 centymetrów!

Historia MMA pełna jest freakowych pojedynków i polskie federacje jak FAME, czy High League nie są w tym wypadku wyjątkiem. Już przed laty na jednej z gal PRIDE Bob Sapp mierzył się z Antonio Rodrigo Nogueirą, a raz po raz pojawiają się coraz to nowe twory.

Trend ten dotarł również do Hiszpanii. W miniony piątek w Barcelonie odbyła się gala „Dogfight Wild Tournament”, na którym zorganizowano starcie Dawida z Goliatem. Mierzący 162 cm Raymison “Formiga” Bruno spotkał się w klatce z debiutującym w MMA 198-centymetrowym Rogerem “Goliatem” Daletem.

Brazylijczyk w porównaniu do swojego oponenta stoczył już 16 walk, z których zwyciężył w 12. Różnica w doświadczeniu i umiejętnościach była zdecydowanie widoczna w walce.

„Formiga” szybko doskoczył do przeciwnika, szukając sprowadzenia. To mu się z resztą w końcu udało. „Goliat” padł na matę i nie znalazł skutecznego sposobu na powrót do stójki. O ile zrzucił z siebie Bruno, o tyle ten szybko doskoczył z powrotem z łatwością zajmując dominującą pozycję.

Sprawdź!  Ewelina Woźniak poznała rywalkę na swój debiut w Brave CF

Walka, której obszerny skrót możecie zobaczyć poniżej, zakończyła się ostatecznie po 3. minutach i 16. sekundach. Sporo niższy „Formiga” zwyciężył poddając „Goliata” przez balachę!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.