UFC

Frankie Edgar powraca na UFC 268! Marlon Vera w końcu dostał rywala z dużym nazwiskiem!

Były mistrz dywizji lekkiej UFC powraca do akcji! Frankie Edgar postara odbudować się po ostatniej porażce i na UFC 268 zmierzy się z Marlonem Verą!

The Answer powróci do Nowego Jorku na UFC 268, gdzie w pojedynku w dywizji koguciej stanie naprzeciwko Marlonowi „Chito” Verze! Gala, choć wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie federacji odbędzie się w legendarnej Madison Square Garden.

Frankie Edgar pochodzi z New Jersey, więc lokalizacja jak najbardziej jest mu na rękę. Były mistrz kategorii lekkiej do koguciej przeniósł się w 2020 roku i już w debiucie otrzymał bonus za walkę wieczoru z Pedro Munhozem. Kolejny start nie był już tak szczęśliwy – The Answer już po 28. sekundach padł po latającym kolanie Cory’ego Sandhagena. Ta porażka sprawiła, że rekord w ostatnich 4 pojedynkach wynosi 1-4.

Marlon Vera od porażki na UFC on ESPN 8 nie może utrzymać stabilnej formy. Popularny Chito na zmianę przegrywa i wygrywa w ostatnich czterech walkach. W czerwcu obecnego roku zwyciężył jednogłośną decyzją z Davey’m Grantem na UFC on ESPN 25. Niedawno Marlon Vera szukał wyzwań za pośrednictwem Twittera, zachęcając do powrotu Urijahę Fabera.

Sprawdź!  Łukasz Brzeski zadebiutuje w UFC! Znamy datę i nazwisko rywala!

Źródło: MMA Junkie

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.