UFC

(VIDEO) Gerald Meerschaert przetrwał 1. rundę i poddaje rywala! Duszenie w otwarciu karty UFC Vegas 35!

UFC ponownie w Las Vegas! Największa organizacja MMA w kolejną galę z cyklu Fight Night rozpoczyna pojedynkiem w dywizji średniej! Muradov, co ciekawe, trenuje również w Ankos MMA Poznań.

Runda 1

I od pierwszej chwili fighterzy ruszają w wymianę! Obaj posyłają mocne cepy, Meerschaert próbując złapać rywala w klincz trafił go palcem w oko. Muradov tymczasem zalicza nokdaun! Podnosi walkę do stójki i po raz kolejny trafia Amerykanina, w tym również high kickiem! Gerald zaczyna pracować nad dystansem low kickami, Uzbek jednak ponownie dochodzi do przeciwnika! Gerald szuka sposobu na sprowadzenie, ale nawet nie dosięga nogi oponenta. Trzeba jednak przyznać, że dobrze unika niektórych ciosów ruchem głowy. Sam też trafia niezłym lewym sierpem. Muradov jednak przeważa i chce każdym ciosem jakby ściąć głowę Amerykanina… Który trafia go w krocze i mamy kolejną przerwę w tej odsłonie. Po powrocie ponownie Uzbek zaczął pracować, ale Meerschaert mocno trafił go pod siatką! Makhmud na jeden cios odpowiada kilkoma swoimi, w tym próbą wysokiego kopnięcia. Po chwili jednak Amerykanin znajduje się za jego plecami i próbuje zapiąć duszenie… Czasu jest jednak za mało i zawodnicy zobaczą się w drugiej rundzie.

Sprawdź!  (VIDEO) Timur Valiev pewnie wygrywa na UFC Vegas 30. To jego trzecia walka w UFC. Każdą stoczył w innej kategorii wagowej!

Runda 2

Ponownie Muradov rozpoczyna ekwilibrystycznymi kopnięciami! Meerschaert wciąż jednak pozostaje w grze i udało mu się nawet przechwycić nogę, Uzbek jednak szybko wstał na nogi. Fighterzy wchodzą w wymiany na siatce, machają rękoma niczym młyn. Meerschaert sprowadza przeciwnika, szybko zajmuje plecy! Pracuje nad duszeniem zza pleców… I Muradov odklepuje! Pierwsza porażka Uzbeka w UFC!

Oficjalny wynik: Gerald Meerschaert wygrywa przez duszenie zza pleców w 2. rundzie!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *