FAME MMA

(FOTO) Oleksiejczuk ostro o zachowaniu Kwiecińskiego: „Po walce zrobię tak, jak ty zrobiłeś biednemu pieskowi”

Zawodnik FEN Cezary Oleksiejczuk zamierza ukarać zawodnik FAME MMA za swoje patologiczne zachowanie, którym pochwalił się w social mediach.

Fighter już kilkukrotnie zapowiadał, że rozprawi się z Alanem Kwiecińskim. Wszystko rozpoczęło się od słów freak-fightera, który na konferencji przed FAME MMA 10 wypowiedział się na temat Mirosława Oknińskiego. W obronie trenera stanął Cezary, który powiedział:

– Jak ktoś taki jak on, taki patus może rzucać na mojego trenera takie obelgi? Jak jesteś taki mocny, to zapraszam do FEN, możemy się nawet sprawdzić w twojej dyscyplinie, w kick-boxingu, nie robi mi różnicy. Także będziesz wyjaśniony za te słowa. Nie pozwolę, żeby taka cio*a obrażała mojego trenera, no bo ustalmy, pokazał na ostatnim FAME swój poziom sportowy.

W innym wywiadzie dodał – Kwiecińskiego chciałbym wyjaśnić, bo dzisiaj się tutaj pluł do mnie, do mojego brata. Także chciałbym Kwiecińskiego wyjaśnić w kick-boxingu i czekam na niego, mówił, że się mnie nie boi. To jak jesteś takim sportowcem, a przynajmniej za takiego się uważasz, to dawaj. W kick-boxingu możemy na gołe łapy się zmierzyć i cię wyjaśnię w końcu.

Pomysł takiego zestawienia spodobał się dużej części kibiców, która od razu stanęła po stronie zawodnika FEN. Oleksiejczuk po raz kolejny odniósł się do walki z Kwiecińskim, kiedy dostał wiadomości o jego skandalicznym zachowaniu.

Sprawdź!  Mocna odpowiedź Boxdela na słowa Pawła Jóźwiaka! "Dla mnie jest pan łachudrą i łajdakiem. Ludzie sami cię wyjaśniają"

– @alan.kwiecinski92 od zawsze wiedziałem, że coś jest z tobą nie tak, ale bądź pewny, że jak dojdzie do naszej walki, to oprócz tego, że dostaniesz wpier…ol to po walce też Ci zrobię tak samo, jak Ty zrobiłeś biednemu pieskowi. Z racji tego ze sam prowadzę gospodarstwo i mam masę zwierząt, o które muszę dbać, to nie pozwolę na takie patologiczne zachowania. Zawsze mówiłem, jak jest i tym razem robię to samo. Jak widać, pomysł z „wyjaśnianiem” frików był bardzo trafiony, chore zachowania powinny mieć konsekwencje zawsze i wszędzie. Do zobaczenia w klatce ⚔️ Część wypłaty z walki zostanie przekazana dla schroniska z pieskami 🐶 – napisał na Instagramie.

W całej sprawie chodzi o skandaliczne zachowanie Alana Kwiecińskiego, który uznał, że dobrym żartem będzie zamknięcie wystraszonego psa na grillu, czym pochwalił się na social mediach (zdjęcia poniżej).

Zawodnik FAME MMA nie specjalnie przejął się całą sytuacją. Na Instatstory powiedział jedynie – Moi drodzy, ogłaszam wszem wobec Pulpecik jest cały, nie poszedł na kotlety.

Zachowanie zostało mocno skrytykowane przez internautów. Co ciekawe, wysłali oni nie tylko wiadomości do Cezarego Oleksiejczuka, ale także do Marcina Różalskiego.

Fot. Instagram
Fot. Instagram

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Norman Parke zdradził, ile PPV sprzedała gala FAME MMA 10! Proponuje kolejny pojedynek, żeby pobić ten wynik

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *