MMA

Wiemy, pod jakim warunkiem Różal zawalczy we freakch! Federacje oferują ogromne kwoty!

Marcin Różalski zawalczy w organizacji freakowej? Jego menedżer zabrał głos i wyjaśnił, co musiałoby się wydarzyć, żeby „Różal” przyjął tego typu ofertę.

Artur Ostaszewski gościł w studio FANSPORTU TV, gdzie poruszył wiele ciekawych tematów. Obszerne wypowiedział się m.in. o kontrowersjach w walce Sebastiana Przybysza z Jakubem Wikłaczem, czy też odniósł się do trudnych negocjacji w sprawie walki Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim.

Zabrał również głos w związku z przyszłością Marcina Różalskiego. Wyjaśnił, że federacje freakowe są gotowe zapłacić ogromne pieniądze, a oferty cały czas leżą na stole. Jest jednak pewien warunek, jaki organizacje Clout MMA czy FAME musiałyby spełnić, aby zdecydował się na walkę.

– On mi mówi: „Jak dzwonią z freakowych, to mów, że nie”. Leżą oferty na stole. Naprawdę można za to kupić piękne mieszkanie w Warszawie za takie kwoty, ale Marcin nie jest zainteresowany. Nie chce brać udziału w galach freakowych. Weźmie udział, jeśli zorganizują galę sportową pod swoim szyldem.

Cały wywiad z Arturem Ostaszewskim obejrzysz – TUTAJ

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.