MMA

Fight Club 2: Ostatnia walka Patryka Małeckiego! „To mój ostatni taniec”

Na gali Fight Club 2, która odbędzie się w najbliższą sobotę 22 kwietnia po raz kolejny do walki wyjdzie Patryk Małecki. Występ podczas warszawskiego wydarzenia będzie ostatnim w jego karierze!

Podczas tego wydarzenia do akcji powróci jeden z najsłynniejszych obecnie trenerów MMA w Polsce, Przemysław Szyszka, który zawodowy debiut zaliczył aż 9 lat temu. To pod jego okiem trenują tacy zawodnicy, jak Radosław PaczuskiArkadiusz Wrzosek, czy freak fighterzy: Marcin Dubiel i Paweł Tyburski. Kolejną walkę stoczy też znany w warszawskim środowisku znakomity kickbokser, Jacek „Siexa” Gać, a w main evencie dojdzie do potyczki w K-1: Jenel vs Ostęp.

-> Zobacz Fight Club 2 na żywo! <-

Fight Club 2: „Ostatni taniec” Patryka Małeckiego

W hali OSIR Bemowo swój kolejny, a zarazem wieńczący karierę pojedynek stoczy Patryk Małecki. Kick-bokser z Fight Klub Fanga, który dał walkę wieczoru na pierwszej edycji Fight Club, chce zmazać plamę z nieudanego ostatniego starcia.

Ostatnio jak przegrałem walkę z Maćkiem Karpińskim to stwierdziłem, że chyba nie chciałbym na sam koniec zapamiętany tak, że przegrywam walki – powiedział w rozmowie z Arturem Przybyszem. – Cały czas byłem w treningu, nie było to 100%, ale sparowałem też z chłopakami dobrymi, cały czas zadra porażki we mnie siedziała.

Dostałem propozycję jeszcze jednej walki i gdzieś tam serducho jeszcze bije. Zdecydowałem, że jeszcze ten jeden raz poświęcę wszystko po to, żeby zawalczyć i zmazać „plamę” za ostatnią walkę. (…) To już będzie mój ostatni pojedynek. Chcę już to zakończyć. Dużo zdrowia kosztują mnie przygotowania i wszystko… Tak jak mówię, to już ostatni taniec.

Wciąż dostępne są bilety na wydarzenie! Zakupić je możecie – TUTAJ – a cena zaczyna się od 140 złotych. Dla osób, które nie mogą oglądać gali na żywo pozostaje wykupienie subskrypcji PPV w cenie zaledwie 34,99 złotych.

Sprawdź!  Marcin Sianos kolejnym bohaterem gali FEN 33 w otwartej telewizji POLSAT!

-> Oglądaj Fight Club 2 w PPV tutaj <-

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.