FAME MMA

Ferrari wytacza ciężkie działa! Mocne nagranie na Tańculę przed FAME 19!

Amadeusz „Ferrari” Roślik podgrzewa atmosferę przed FAME 19! Na kanale YouTube freak fihgtera pojawiło się wideo uderzające w Arkadiusza Tańculę!

-> Oglądaj FAME 19 na żywo

Do ogłoszenia walki wieczoru najbliższej gali Fame MMA nic nie wskazywało na to, że między panami jest tak wielki konflikt. Od kiedy oficjalnie ogłoszono starcie Ferrari vs Tańcula panowie przerzucają się kolejnymi inwektywami, a na ostatniej konferencji Amadeusz rzucił się na Arka.

Gdzie oglądać Fame MMA 19? Jak zawsze transmisja live dostępna będzie wyłącznie w systemie Pay-Per-View. Cena waha się od 34,99 zł do 39,99 zł, a podyktowane jest to wybraną formą płatności oraz wariantem. Kliknij w baner i oglądaj na żywo!

Niedawno Arkadiusz Tańcula nagrał wideo dyskredytujące postać Ferrariego. Aktor wytknął przeciwnikowi kreację na wielką gwiazdę, choć mieszka z rodzicami, i dodatkowo wytknął nieopłacenie na czas jednej z faktur (choć organizacja niczego nie potwierdziła). Freak fighter w ostrych słowach odniósł się do Arka na konferencji, a prawdziwe apogeum ataku zamieścił w sieci.

Sprawdź!  Josef Bratan wychodzi do klatki bez planu i przygotowań!? "Każdy w WCA może potwierdzić"

W przeddzień ważenia i ostatniego face to face, do czego dojdzie dziś wieczorem, „Ferrari” na swoim kanale zamieścił wideo uderzające w Tańculę. Amadeusz był oskarżany o pomówienia, ale podkreślił w nagraniu, że w porównaniu do swojego oponenta, zawsze jet szczery.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.