FAME MMA

„Ferrari” po przekroczeniu limitu wagowego przed FAME 13: „Zjadłem za dużo chipsów i pizzy, ale pamiętajcie, że…”

Wczoraj odbyło się oficjalne ważenie przed galą FAME 13, które było sporym zaskoczeniem dla wielu kibiców. Okazało się bowiem, że „Ferrari” mocno przekroczył limit wagowy.

Początkowo nie było wiadomo, czy do pojedynku w ogóle dojdzie. Ostatecznie jednak podczas face-to-face zawodnicy dogadali się i głośne starcie odbędzie się na zmienionych zasadach. Freak fighterzy w końcu będą mieli okazję wyjaśnić trwający od dawna konflikt.

FAME MMA 13 obejrzymy jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV. Cena transmisji na to wydarzenie zaczyna się już od 27,99 zł.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

Amadeusz „Ferrari” przekroczył limit wagowy

Kibice coraz mniej wierzą w kontuzję „Ferrariego”. Jak się wczoraj okazało, Amadeusz nie zmieścił się w limicie wagowym i musi oddać część swojej gaży rywalowi. Dużym rozczarowaniem było to, że wniósł na wagę ponad 5 kilogramów więcej, przez co będzie miał pewną przewagę w starciu z Polańskim.

To jednak nie wszystko. „Polak” ogłosił, że „Ferrari” wpłaci 20 tysięcy złotych na cele charytatywne, albo nie dojdzie do pojedynku. Amadeusz próbował wytłumaczyć się tym, że był przekonany, iż do starcia w ogóle się nie odbędzie ze względu na jego kontuzję.

Sprawdź!  "Popek" bez szans na FAME 13? Znamy kursy na walkę z Normanem Parke!

– Po prostu ja poinformowałem włodarzy, że nie… Nie, to nie jest tak do końca. Po prostu aneks do poprzedniej umowy, ale to już sprawy organizacyjne. Mogę powiedzieć, że poinformowałem włodarzy. Pamiętajcie, że ja mam kontuzję i nie mogę robić intensywnych treningów, tylko to były jakieś tam… No mój ostatni trening trwał około 10 minut i były to po trzy rundy po dwie minuty, minuta przerwy i chwila rozgrzewki, no to, czy takim treningiem zbiję wagę? No nie – przyznał w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim.

– Gdy trwał negocjacje, to ja byłem przekonany, że nie zawalczę, no ja tę walkę odwołałem, skoro odwołałem, to siedziałem w domu i sobie jadłem za dużo chipsów i pizzy, żeby się pocieszyć. Dla jednych to będzie wymówka, ale pamiętajcie, że ja tę walkę odwołałem – dodał.

Kursy bukmacherskie na galę FAME 13

Pojedynek Amadeusz „Ferrariego” Roślika z Adrianem „Polakiem” Polańskim oraz całą kartę walk FAME 13 możesz obstawić wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic.

Sprawdź!  (VIDEO) "Ferrari" o formule walki na FAME 13: "Walczymy. Dogadałem się z nim. Mogę powiedzieć, że będzie to..."

Po ogłoszeniu nowej formuły mocno zmieniły się kursy bukmacherskie. Początkowo to „Ferrari” był mocnym faworytem. Również ze względu na jego kontuzję rolę się odwróciły i wejdzie do klatki jako underdog.

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA FAME 13

Źródło: BetClic

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.