FAME MMA

FAME zerwało umowy z influencerami! Trwają prace nad usunięciem Boxdela ze spółki

Nie koniec zmian w Fame MMA po ostatniej medialnej aferze z infulencerami. Jak przekazano, organizacja rozstała się z kolejnymi postaciami.

Sylwester Wardęga poruszył cały Internet, nie tylko, jeśli chodzi o środowisko influencerskie czy freak fighty. W głośnym materiale ujawnił, pedofilskie zachowania Stuarta „Stuu” Bartona oraz to, że takie osoby jak Marcin Dubiel, Agata „Fagata” Fąk czy Michał „Boxdel” Baron o wszystkim wiedziały, jednak przez lata milczały.

W sieci wrze, a do sprawy włączyło się też m, in. Ministerstwo Sprawiedliwości. Przed sądem stanąć może zarówno „Stuu”, jak i osoby z nim powiązane.

W obliczu poważnych oskarżeń Fame MMA nie mogło milczeć. Tuż po materiale „Pandora Gate” w specjalnym oświadczeniu natychmiastowym wykluczeniu Michała Barona z działalności organizacji. Zaledwie dwa dni później poinformowano o kolejnych krokach. Do tego, jak podkreślono w social mediach, potrzebny był kontakt ze wszystkimi osobami, których dotyczy kolejne oświadczenie. Jak zaznaczono, organizacja nie ma zamiaru współpracować w przyszłości z wymienionymi w treści.

Poniżej pełna treść oświadczenia:

W nawiązaniu do oświadczenia z dn. 03.10.2023 r. informujemy, że Rafał Pasternak i Krzysztof Rozpara, skontaktowali się z osobą reprezentującą Marcina Dubiela, informując o wypowiedzeniu obowiązującego kontraktu. Federacja zakończyła również w trybie natychmiastowym współpracę z Danielem Pawlakiem. FAME nie zamierza również przedłużać umowy z Agatą Fąk, której kontrakt wygasł po ostatnim występie na gali FAME FRIDAY ARENA 2.
Jednocześnie informujemy, że trwają intensywne prace nad sformalizowaniem decyzji dotyczącej usunięcia Michała Barona ze spółek należących do marki FAME. Będziemy na bieżąco informować opinię publiczną o postępach prac w tym zakresie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.