Clout MMA

Freak fighterzy wychodzili do klatki po mocnych środkach! Lizak potwierdza zakulisowe sekrety [WIDEO]

Piotr Lizakowski w najnowszym wywiadzie dla Fansportu TV został zapytany o wspomaganie się nielegalnymi substancjami przez freakowych zawodników.

Obstaw walkę Lizak vs Najman bez ryzyka w Fortunie!

Popularny „Lizak” już 28 października ponownie wejdzie do klatki i na gali Clout MMA 2 zmierzy się z Marcinem Najmanem. Dla młodego zawodnika to nie lada wyróżnienie, gdyż szybko otrzymał szansę na walkę z jedną z największych gwiazd świata freak fightów. Podopieczny Mirosława Oknińskiego wypowiedział się o tym w rozmowie z Michałem Tuszyńskim na kanale Fansportu TV.

Piotr Lizakowski został też zapytany o to, jak radzi sobie ze stresem przed pojedynkiem. Prowadzący przytoczył też jedną z wypowiedzi Arkadiusza Wrzoska, który powiedział, że zna niektórych freaków, którzy by wyjść do klatki potrzebują zażyć tzw. „psychotropy”.

Nie będę kłamał, słyszałem o takich sytuacjach… – odpowiedział „Lizak”. – Ciekawe, że powiedział to Arek Wrzosek, bo ja słyszałem o tych przypadkach i to właśnie byli influencerzy, którzy trenowali w tym klubie, w którym Arek. Tym bardziej mnie to utwierdziło… Słyszałem, że są takie przypadki. Mi to nie grozi, dla mnie to przeginka. To już jest przesada, nie ma w tym sportu. Ale na duszenie nie ma mocnych.

Wywiad z „Lizakiem” obejrzysz -> TUTAJ.

Sprawdź!  Dawid Załęcki nie ma czym zagrozić? Wielki Bu: "Nie umiem podejść na serio do tej walki"

Kursy na walkę Lizakowski – Najman

Wszystkie pojedynki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Odbierz bonusy na Clout MMA 2!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.