FAME MMA

FAME na platformie streamingowej! Transmisja, filmy i seriale w jednej cenie!

Organizacja FAME MMA poszła śladami KSW. Największa polska federacja freakowa nawiązała współpracę z platformą streamingową.

Dotychczas wydarzenia FAME można było oglądać jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV. Organizacja postanowiła jednak skorzystać z rozwiązania podobnego do KSW, które aktualnie jest transmitowane w Viaplay. Zakup miesięcznego pakietu umożliwia więc dostęp także do innych materiałów.

FAME w serwisie Canal +

Przed nadchodzącym FAME 21 federacja poinformowała o wielkich zmianach. Firma rozpoczęła współpracę z serwisem Canal +. Oznacza to, że w cenie dostępu do wydarzeń freakowych otrzymasz możliwość oglądania filmów oraz seriali znajdujących się w bibliotece.

Oprócz standardowego dostępu do oglądania gali FAME, w pakiecie otrzymacie również dostęp do bogatego katalogu filmów i seriali CANAL+ online! Pakiet będzie zawierał możliwość obejrzenia ekskluzywnych materiałów dodatkowych, takich jak VOD archiwalnych gal FAME! Dzięki szerokiej dostępności serwisu streamingowego galę FAME obejrzycie bez żadnych problemów na każdym urządzeniu – komputerze, smartfonie, tablecie czy telewizorze. Już od 6 maja będziecie mogli zakupić dostęp do nadchodzącej gali FAME 21. Do wyboru będą dwie opcje: subskrypcja za jedyne 39 zł miesięcznie lub jednorazowa płatność np. BLIKiem w kwocie 49 zł, dzięki której otrzymacie 30-dniowy dostęp do pakietu. Subskrypcję można anulować w każdym momencie, nawet od razu po płatności. – przekazała federacja.

Sprawdź!  Tańcula reaguje na mocny materiał Ferrariego! "Sprawa skończy się w sądzie"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.