FAME MMA

Tyburski może zaskoczyć w rewanżu z Pasternakiem? Wrzosek typuje [WIDEO]

W ostatnim czasie sporo mówi się o potencjalnym rewanżu Michała Pasternaka z Pawłem Tyburskim. Głos w sprawie tego starcia zabrał także Marcin Wrzosek.

Do starcia doszło na gali FAME Friday Arena 1. “Wampir” w pierwszej rundzie zdeklasował rywala, ale doznał też kontuzji, zrywając biceps. Pojedynek dokończył z urazem i mimo to udało mu się zwyciężyć przez decyzję sędziów.

Tyburski uważa jednak, że jest w stanie pokonać rywala i zrobi to, gdy dojdzie do rewanżu. Zapowiedział nawet, iż zamierza zakończyć karierę Pasternaka, gdyż teraz mocno się przygotowuje, poświęca się treningom, dzięki czemu wyjdzie w całkiem innej formie niż za pierwszym razem.

Większość osób zwłaszcza po pierwszym starciu faworyzuje „Wampira”. Podobnego zdania jest Marcin Wrzosek, który rozmawiał z FANSPORTU TV. Uważa, że wynik będzie podobny, ale podkreślił, że Tyburski jest bardzo niebezpieczny i ma szansę wygrać:

– Myślę, że wynik będzie taki sam. Oczywiście nie uważam, że Tyburski jest bez szans. W formułach strikerskich jest bardzo niebezpieczny, bardzo dynamiczny, bardzo silny, ale tu doświadczenie „Wampira”, więc proszę się nie obrażać.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.