FAME MMA

„Arab” zgodził się na gołe pięści! Wyjaśnia konflikt z Szeligą: „Ty pało! Będziemy walczyć bez rękawic jeśli chcesz. Rozpruję ci ten głupi ryj”

Konflikt pomiędzy „Arabem” i Szeligą coraz bardziej przybiera na sile. Wygląda na to, że jednak dojdzie do ich pojedynku w organizacji FAME.

Cały konflikt rozpoczął się od wpisu, który raper zamieścił na swoich social mediach. Przyznał w nim, że „Szeli” dostał propozycję walki, jednak ją odrzucił. „Arab”, żeby przekonać rywala do starcia, zasugerował, że zestawienie będzie dobrym pomysłem na rozpromowanie zbiórek na trenera Rafała Antończaka.

Szelidze mocno nie spodobały się słowa „Araba”. Opublikował na swoich mediach społecznościowych kilka odpowiedzi. Między innymi stwierdził, że ten wykorzystuje tragedię trenera, żeby doprowadzić do głośnej walki na FAME. Oskarżył również go o to, że nie wspierał Antończaka, kiedy najbardziej tego potrzebował.

W ostatnim poście oświadczył, że jest zdecydowany na walkę i zaproponował nawet starcie na gołe pięści. Na swoim Instagramie napisał:

– Ja i mój TEAM zapraszamy cię na Wojnę! Małe rękawice, mogą być gołe pięści😉, formuła bokserska „wchodzimy we dwóch, wychodzi o własnych siłach jeden. To mogę zagwarantować, bo wychodzę tam z dedykacją i z pełną mobilizacją, by wygrać! No, chyba że obsrasz zbroje? Ja żaden stójkowicz czy parterowiec zwykły uderzacz jak to mnie dla żartu nazywają 😉hehe.

– Dalej nie uznaje twojej polityki, bo posługując się emocjami i Trenerem jako kartą przetargową straciłeś w moich oczach, za to w innych przypomniałeś smród, który niegdyś zostawiłeś. Nie będziemy tu prali brudów, bo to nie o to chodzi, nadal twierdze, że twoje intencje są nieszczere i uważam, że powinieneś przeprosić za tą Szopkę, którą odj*bałeś przed świętami i to nie mnie a bliskich trenera, których uraziłeś, a jeżeli zrobiłeś to na prawdę z premedytacją to ch*j ci w dziąsło bez kitu.

Szeliga kilkukrotnie podkreślał, że „Arab” wykorzystuje tragedię i nie powinien nazywać Rafała Antończaka swoim trenerem. Raper przez pewien czas milczał, ale w końcu zamieścił na swoim kanale YouTube nagranie, w którym wyjaśnia całą sprawę.

Sprawdź!  [VIDEO] Łaszczykowi zabrakło odpowiedniego przygotowania? "Musi być odpowiedni trener, który pokaże co i jak zrobić"

Zamieścił m.in. kilka filmów z Piotrem Szeligą. Na jednych z razem z „Arabem” mówi o zbiórkach dla trenera, a na kolejnych w ostrych słowach atakuje rapera. Al-Sulwi opublikował także zdjęcia z trenerem Rafałem Antończakiem, który w przeszłości stawał w jego narożniku, czy też, gdy razem trenowali w Tajlandii.

„Arab” zwrócił się również do samego Szeligi. Zapowiedział, że jest gotowy walczyć nawet na gołe pięści z wykorzystaniem łokci. Raper zapowiedział, że zamierza brutalnie rozbić rywala.

– Ubliżyłeś mi Ty pało i teraz już nie będzie tak, że z MMA idziemy na muay-thai, nie boisz się muay-thai, więc pie**olisz, że dawaj w najbardziej hardkorowej wersji walki ulicznej, walczmy w boksie może być bez rękawic. Nie pało! Może będziemy walczyć w MMA za twoje ubliżenie, będziemy walczyć bez rękawic jeśli chcesz. I będziemy walczyć z łokciami i Ci rozpruje ten głupi ryj. Dziękuję, do widzenia.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Potężne ciosy Arkadiusza Tańculi! Marcin Malczyński rozbity w 28 sekund!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.