FAME MMA

Fame MMA odpowiada trenerowi Bonusa BGC! „Panie śliska wykładzina. Twoje kolejne potknięcie twarzą o pięść Amadeusza może…”

Organizacja postanowiła odpowiedź na słowa Eryka Bręczewskiego, który w ostatnio piątek został znokautowany przez Amadeusza Ferrariego.

Trener Bonusa BGC przerwał wywiad, który zawodnik Fame MMA udzielał na media treningu przed galą High League. Bręczewski próbował sprowokować Ferrariego i chciał, żeby ten przyjął jego wyzwanie i stoczył z nim pojedynek. Amadeusz próbował ignorować Bręczewskiego, jednak ten uderzył go z liścia. W takiej sytuacji Ferrari ruszył z ciosami i znokautował trenera.

O całym zamieszaniu szybko zrobiło się głośno, a nagrania obiegły cały internet. Na Bręczewskiego spadła lawina krytyki za to, że sam rozpoczął bójkę, został znokautowany, a na koniec próbował przekonać internautów, że jedynie się poślizgnął i odgrażał się, że „zaje**e” Ferrariego.

Bręczewski wykorzystuje to, że jest o nim głośno i rzuca wyzwanie Ferrariemu oraz zapewnia, że nie odpuści Amadeuszowi. Z trenerem skontaktowała się organizacja Fame MMA, która przestrzegła go przed jakąkolwiek konfrontacją fizyczną, gdyż Ferrari na najbliższej stoczy pojedynek z Filipkiem.

Bręczewski na swoim Instagramie stwierdził, że Fame MMA uniemożliwia mu „słowną konfrontację lub obronę przed tym, co powiedział Amadeusz”. Organizacja za pośrednictwem social mediów odpowiedziała na te zarzuty, wyśmiewając znokautowanego trenera:

Sprawdź!  [VIDEO] Trener Okniński przeciwny pomysłowi rewanżu Ferrari vs. Łaszczyk w K-1. "Uważam, że jakby miał być rewanż to tylko..."

O jakim wyciszeniu mówisz Eryku? Od Prezesa Pasternaka (Lucyfera Totalnego) dostałeś wyłącznie zakaz dążenia do jakiejkolwiek konfrontacji fizycznej z zawodnikiem, który za miesiąc ma ważną walkę na FAME MMA 11, a nie konfrontacji medialnej Panie ”śliska wykładzina”. Federacja nie może ryzykować, bo Twoje kolejne ”potknięcie” twarzą o pięść Amadeusza może uszkodzić jego dłoń na dłuższy czas. Medialnie nie da się wyciszyć czegoś, co widziało na shot’ach 2 mln widzów. Zresztą po co? Korzystając z okazji, chcielibyśmy podziękować za zupełnie bezinteresowną promocję naszego zawodnika. Odwdzięczymy się tym samym, oznaczając Twój profil. Miłego dnia i smacznej kawusi.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  (VIDEO) "Ferrari" nie wpłacił pieniędzy na leczenie córki Omielańczuka? Ostra wymiana zdań z Adrianem Polakiem!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.