FAME MMA

FAME MMA 15 – WYNIKI wszystkich walk NA ŻYWO!

Już za chwilę rusza wyczekiwana gala FAME MMA 15. Wydarzenie w łódzkie Atlas Arenie to 9 ekscytujących pojedynków największych gwiazd w świecie freak fight! „Linkimaster” podejmie „Lil Masti”, a Arkadiusz Tańcula zmierzy się z Mateuszem Murańskim w oktagonie, a następnie z Jackiem Murańskim w klatce rzymskiej. FAME MMA 15 – Wyniki NA ŻYWO.

Wyniki na żywo FAME MMA 15

Poniżej relacja LIVE i wyniki na żywo z FAME MMA 15.

Najważniejszą walką wieczoru będzie starcie o pas Królowej Freak Fights. Zmierzą się w nim bezsprzecznie dwie najlepsze zawodniczki: Marta Linkiewicz oraz Aniela Bogusz. Będzie to rewanż za FAME 4, gdzie po TKO w 1. rundzie tryumfowała „Lil Masti”. Żadna z fighterek nie przegrała od tamtej pory i podniosły swoje umiejętności.

Przed nimi w K-1 zmierzą się dwaj twórcy internetowi z różnych światów: Xayoo, który w debiucie szybko pokonał „Nitro” oraz Mikołaj „Konopskyy” Tylko. Ekscytująco zapowiadają się też pojedynki Arkadiusza Tańculi. Aktor znany z Lombard. Życie pod zastaw postara się zakończyć konflikt z rodem Murańskich. W oktagonie spotka się z Mateuszem, a następnie w klatce rzymskiej z Jackiem Murańskim. Ten ostatni tego wieczoru też stoczy dwie walki – po „Aroyu” zmierzy się z „Szalonym Reporterem”!

Sprawdź!  Mocny komentarz Jurasa na temat walki Kamila Łaszczyka! "Nie dostał jej za osiągnięcia sportowe..."

To nie jedyne starcie, które odbędzie się w konstrukcji 3×3 metry. Kacper Błoński i Marcin Dubiel raz jeszcze stoczą walkę, lecz tym razem nie zakończy się ona jak poprzednia. Na Fame MMA 8 jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył „Crusher”, ale tym razem jedynym arbitrem będzie ten między fighterami. Błoński i Dubiel zmierzą się w rzymskiej klatce bez limitu czasowego!

-> OGLĄDAJ FAME MMA 15

Galę FAME MMA 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Wszyscy nowi użytkownicy rejestrując się TUTAJ otrzymają możliwość „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymają zwrot na konto główne!

Dostęp do transmisji na żywo FAME MMA 15 PPV możliwy do wykupienia jest TUTAJ. Podczas show, jak zawsze pojawią się najwięksi polscy celebryci i celebrytki, a także światowe gwiazdy ze świata sportu i Internetu! Cena transmisji LIVE zaczyna się już od 29,99 zł.

Stream online FAME MMA 15 na żywo dostępny jest TUTAJ.

Sprawdź!  Zmienione podejście Piotra Szeligi przed FAME 17! "Czyste serducho pomimo tego, że Marcin mnie ciśnie"

FAME MMA 15 – WYNIKI NA ŻYWO

Walka wieczoru:

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela „Lil Masti” Bogusz – Aniela „Lil Masti” Bogusz wygrywa jednogłośną decyzją sędziów

Karta główna:

  • Marcin „Xayoo” Majkut vs Mikołaj „Konopskyy” Tylko – Marcin „Xayoo” Majkut wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
  • Jacek „Muran” Murański vs. Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak – do walki nie doszło z powodów zdrowotnych
  • Arkadiusz Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański – Arkadiusz Tańcula wygrywa przez duszenie w 3. rundzie
  • Franciszek „Franio” Rusiecki vs Jakub „Paramaxil” Frączek – Franciszek „Franio” Rusiecki wygrywa przez KO w 1. rundzie
Sprawdź!  Szalony Reporter o powiązaniach Clout MMA i High League: "Na pewno służby nie pozwolą, by pod ich okiem..." [VIDEO]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.