FAME MMA

Co z walką Ferrari vs Polak na FAME 13? „Boxdel” proponuje pojedynek w… BUDCE TELEFONICZNEJ!

Na wczorajszej konferencji przed sobotnią galą FAME MMA 13 doszło do wielu zwrotów wydarzeń. Na początku trzeciego panelu poinformowano, że walka Polański vs Ferrari jest zagrożona, a wszystko ze względu na kontuzję Amadeusza. Finalnie ustalono, że pojedynek dojdzie do skutku, jednak nadal nie wiadomo w jakiej formule. Jeden z właścicieli organizacji, „Boxdel” zaproponował, aby starcie odbyło się w… budce telefonicznej! FAME MMA 13 PPV – gdzie i jak oglądać?

Jeden z najgłośniejszych pojedynków karty walk FAME 13 był mocno zagrożony, a wszystko ze względu na kontuzję palca i stopy Amadeusza Ferrariego. Właściciele organizacji wiedzieli już kilka dni temu o problemach zawodnika, jednak jak powiedział sam Ferrari cały czas nalegali, aby ten zawalczył i wręcz naciskali, żeby nie rezygnował. Wszystko wyjaśniło się po kilkudziesięciu minutach utarczki słownej na niedzielnej konferencji.

Walka w budce telefonicznej?!

Początkowo zaproponowano walkę w formule bokserskiej 3 rundy po 3 minuty, jednak Ferrari nie zgodził się na taki pojedynek. Ferrari powiedział, że nie zamierza biegać po klatce kontuzjowany, ponieważ w trakcie walki może szybko odczuć skutki urazu stopy. „Boxdel” zaproponował więc, aby zawodnicy byli bardzo blisko siebie i wręcz byli zmuszeni do ciągłej wymiany ciosów. Początkowo padły słowa o budce telefonicznej, jednak nie takiej jak w Wielkiej Brytanii, a specjalnie skonstruowanej – tak, aby wszystko było w niej widać.

Następnie po analizie stwierdzono, że do walki dojść może tylko w specjalnej klatce o wymiarach 3×3 m, ponieważ w środku musi zmieścić się jeszcze sędzia.

Sprawdź!  (VIDEO) "Don Kasjo" stoczy dwie walki na gali FAME 12! Najpierw starcie z Marcinem Wrzoskiem, a później z "Boxdelem"!

„Ferrari” wykonał telefon do swojego trenera Mirosława Oknińskiego i spytał się oto, jakie warunki może przyjąć i w jakiej formule zawalczyć. Okniński powiedział, że Ferrari nie powinien wychodzić z kontuzją, jednak jeśli już chce wyjść to jedyne warunki jakie może przyjąć to walka na dystansie 3 rundy po 3 minuty, w małych rękawicach.

Podczas konfrontacji i ustalania warunków padła jeszcze propozycja, aby w zastępstwo wszedł Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka, który bez wahania przyjął propozycję. Finalnie jednak Ferrari dogadał się z Polakiem, a konkretna formuła i warunki walki mają być ustalone dzisiaj.

Warto dodać na koniec, że „Boxdel”, aby doszło do pojedynku zaproponował, że zwycięzca zgarnie samochód stworzony przez Buddę, o wartości około 300 tysięcy złotych!

FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Wywiad z Polakiem:

Pojedynek Amadeusz „Ferrariego” Roślika z Adrianem „Polakiem” Polańskim oraz całą kartę walk FAME 13 możesz obstawić wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic.

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

Sprawdź!  (VIDEO) Mocne słowa trenera Mirosława Oknińskiego! "Najman rozbiłby głowę Jacka Murańskiego. Uważam, że nie powinno..."

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA FAME 13

Źródło: BetClic

FAME MMA 13 PPV – jak wykupić?

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.