FAME MMA

FAME. Josef Bratan w świetnej formie. Nokautuje kolejnego rywala!

Za nami pojedynek Josefa Bratana z Kubą Nowaczkiewiczem. Na karcie walk FAME Friday Arena 1 we Wrocławiu pozostały już tylko dwa zestawienia.

Początkowo walka ta miała odbyć się na gali High League 7, jednak po zamknięciu federacji została przeniesiona na dzisiejszą galę, dzięki czemu fanów nie ominęła konfrontacja skonfliktowanych freak fighterów.

Niewielkim faworytem bukmacherów był Nowaczkiewicz, który miał sporo większe doświadczenie w formule MMA. Już kilka lat temu toczył pojedynki amatorskie m.in. na ALMMA. Natomiast we freak fightach radził sobie bardzo dobrze i przed czasem skończył trzech rywali z rzędu. Pokonał „Kolara”, Huberta Węzkę oraz „Czaro Nykiela”.

Josef Bratan wszedł do klatki również jako niepokonany zawodnik. W debiucie po trzech rundach wygrał przez decyzję z Gabrielem Bystrzyckim, a w drugim pojedynku zszokował wszystkich brutalnym nokautem. W zaledwie 47 sekund potężnym ciosem ustrzelił „Maciasa”, który wylądował nieprzytomny na deskach.

-> Oglądaj Fame Friday Arena 1 na żywo!

RELACJA

RUNDA 1

Josef Bratan szybko straszy lewymi prostymi. Nowaczkiewicz krąży po siatce, atakuje low kickami. Simao skutecznie kopie Kubę, aż w końcu wchodzi w klincz rywal Jose. Nowaczkiewicz ma ogromne problemy ze sprowadzeniem, ucieka mu rywal, a Kuba odskakuje “ładując baterie”. Jeszcze jedna próba obalenia, ale Josef Bratan świetnie się broni.

Sprawdź!  "Don Kasjo" atakuje "Nitro"! Mocne słowa o zawodniku FAME: "Zwykła ku**a. Jest tylko mocny za swoim monitorem"

RUNDA 2

Josef Bratan szybko ruszył z frontem i uderzeniami, ale Nowaczkiewicz znakomicie obala! Ma pozycję z góry, ale wycofuje się i atakuje low kickami przeciwnika. Sędzia przywraca walkę do stójki, Kuba szybko atakuje, ale Josef Bratan nie jest tak agresywny. Simao markuje proste, rusza po obalenie Nowaczkiewicz, ale broni to Josef Bratan! Kapitalnie odwrócił sytuację i wygrywa po ciosach!

Oficjalny wynik: Jose „Josef Bratan” Simao wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

(Artykuł w trakcie aktualizacji)

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.