FAME MMA

FAME 19. Tyburski ponowie pokonuje Alberto! Rozbił rywala w drugiej rundzie! [WIDEO]

Za nami pierwszy co-main event gali FAME 19. Tym razem w krakowskiej Tauron Arenie doszło do rewanżowego pojedynku pomiędzy Pawłem Tyburskim i Alberto Simao.

-> Oglądaj całą galę Fame MMA 19

Panowie po raz pierwszy zmierzyli się na gali High League 5. Wówczas już w drugiej odsłonie przez TKO zwyciężył bardziej doświadczony „Tybori”. Od tamtego czasu stoczył dwa pojedynku i pokonał Denisa Załęckiego oraz przegrał z Michałem Pasternakiem.

Natomiast Alberto stoczył jedną walkę z „Kubańczykiem” uznawanym za jednego z najlepszych stójkowiczów we freak fightach. Pojedynek rozstrzygnął się na pełnym dystansie i po niejednogłośnej decyzji zwyciężył Jakub Flas. Werdykt wywołał jednak sporo kontrowersji.

Alberto przed rewanżem był przekonany, że tym razem to jego ręka powędruje w górę. Inne zdania byli jednak bukmacherzy. Jego rywalem wszedł bowiem do klatki jako jeden z największych faworytów na całej karcie walk FAME 19.

-> Oglądaj FAME 19 na żywo

RELACJA

RUNDA 1

Alberto szybko straszy rywala frontami, Tyburski poluje na kontrę i rzuca się na oponenta. Miesza poziomy Paweł, markuje na dół i atakuje na głowę. Mocne uderzenie Tyburskiego! Alberto na wstecznym, inkasuje mocny lewy! Dochodzi do głosu Simao, dobrze atakuje kopnięciami i sięga prawym na szczękę. Tyburski balansuje tułowiem, szuka potężnego prawego sierpa.

Sprawdź!  Wrzosek szczerze o sytuacji Szeligi: "Zasłużył sobie. Jest moralnie..."

RUNDA 2

Alberto ruszył agresywnie z kopnięciami. Poczuł krew raper, Tyburski szuka swojego prawego cepa, ale odpowiada mu Simao. Paweł wyczuł moment i rzucił się z atakiem. Alberto zdaje się doznał kontuzji, trafił go Tyburski mocną serią. Było liczenie, a po powrocie nie przestaje atakować go “Księżniczka”! Kolejne liczenie i sędzia przerywa walkę!

Wynik walki: Paweł „Księżniczka” Tyburski wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.