FAME MMA

FAME 19. Fabijański błyskawicznie znokautowany! Opuścił klatkę na noszach!

Gala FAME 19 to wyjątkowe wydarzenie. Tym razem na karcie walk znalazło się więcej pojedynków na zasadach K-1 niż MMA. Kibice jednak wolą walki stójkowe, w których nie raz dochodziło już do efektownych nokautów.

-> Oglądaj całą galę Fame MMA 19

Do akcji powrócił „Filipek” który w ostatnim czasie bije się wyłącznie w pojedynkach stójkowych. Wszedł do klatki po serii trzech porażek i zapowiadał, że wróci na zwycięskie tory. Raper ma za sobą przegraną z Robertem Karasiem, brazylijskim influencerem oraz Marcinem Dubielem.

Mimo to wyszedł do walki jako gigantyczny faworyt. Jego przeciwnikiem był bowiem Sebastian Fabijański, który naprawdę słabo zaprezentował się w swoim debiucie. W pierwszym pojedynku zmierzył się z raperem „Wac Toja”, a bukmacherzy byli przekonani, że aktor zwycięży.

Ten jednak został zdominowany i ciężko znokautowany już w 35 sekund. Po porażce przyznał, że walki być może nie są dla niego, ale postanowił po raz kolejny spróbować swoich sił w klatce.

-> Oglądaj FAME 19 na żywo

Sprawdź!  Tańcula niczym Stanowskim chce nagrać materiał o Ferrarim! "On jest gorszy niż Janoszek"

Sprawdź wywiady po FAME MMA 19!

RELACJA

RUNDA 1

Filipek szybko zaczął od low kicka, agresywnie ruszył freestyle’owiec. Fabijański próbował odpowiadać, ale siadł potężny sierp! Liczony Sebastian i sędzia kończy walkę!

Wynik walki: Filip „Filipek” Marcinek wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

(Artykuł w trakcie aktualizacji)

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.