Clout MMA

Awantura Mindy z Labrygą po konferencji! Jest nagranie zza kulis! [WIDEO]

Za nami pierwsza konferencja przed galą Clout MMA 2. Nie obeszło się bez niespodzianek i ogłoszony został m.in. pojedynek Kamila Mindy z Denisem Labrygą.

Pomiędzy panami jest dużo złej krwi. Przez ostatnie tygodnie atakowali siebie w ostrych słowach, a freak fighter oświadczył, że zamierza wyjaśnić całą Akademię Sportów Walki Wilanów. Z pierwszym podopiecznym Mirosława Oknińskiego zmierzy się już 28 października na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Awantura Labrygi z Mindą

Podczas konferencji gorąco było już na scenie, kiedy to zawodnicy stanęli twarzą w twarz. Minda chciał przepchnąć rywala głową, a w odpowiedzi Labryga wyprowadził cios. Doszło także do awantury i przeciwników rozdzieliła ochrona.

Na tym się jednak nie zakończyło. Kolejne spięcie miało miejsce już za kulisami. W trakcie udzielania wywiadów wdali się w ostrą wymianę zdań i Minda odepchnął Labrygę. Panowie ponownie zostali szybko rozdzieleni i uspokojeni. Całe zajście znajdziesz poniżej:

Sprawdź wywiady z konferencji Clout MMA 2:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.