FAME MMA

Fabijański odrzucił ofertę walki na PGE Narodowym! Zdradził nazwisko rywala na FAME 22

Trzykrotny uczestnik gal Fame MMA Sebastian Fabijański zdradził, że miał ofertę walki podczas gali na PGE Stadionie Narodowym.

Aktor znany z filmów Patryka Vegi to bodaj najbardziej przepłacony freak fighter w historii. Fabijański wynegocjował sobie pokaźny kontrakt i zgarnął łącznie ponad 2 miliony złotych, co daje średnio 22,5 tysiąca za sekundę. Tychże łącznie Sebastian w klatce spędził 93. Informację o jego zarobkach przekazał sam „Boxdel”.

Fabijański odrzucił ofertę walki na PGE Narodowym!

Sebastian Fabijański na pewno przykuł jednak uwagę szeroko pojętych mediów. Po ostatnim występie, czyli walce 2 vs. 2, w której wystąpił w teamie z Tomaszem Olejnikiem, zakończył się jego kontrakt z Fame MMA. Aktor mógł jednak powrócić na najbliższym, hitowym wydarzeniu.

Gala FAME 22 w sobotę 31 sierpnia odbędzie się na PGE Stadionie Narodowym. Rozpiska tego eventu musi być pełna medialnych nazwisk, a w to kryterium wpisuje się też Sebastian Fabijański. W rozmowie z Pudelkiem były już zawodnik Fame MMA zdradził, że zakończył swój udział we freak fightach. Kuszony był jednak występem na największym w Polsce obiekcie przeciwko… Filipowi Chajzerowi.

Sprawdź!  KSW doszło do porozumienia z FAME MMA w sprawie walki Normana Parke: "Chcieli to zrobić za zgodą wszystkich, ale jak wiemy, na początku się nie dało"

– Zamknąłem rozdział freak fightów i pajacowania w Internecie. Jako dowód niech posłuży fakt, że odrzuciłem propozycję walki z Filipem Chajzerem na Fame 22. Aktorstwo i muzyka – na tym się skupiam.

Jeśli wierzyć słowom Fabijańskiego, jest on kolejną osobą, która odmówiła pojedynku z prezenterem. Wcześniej próbowano doprowadzić do starcia z „Książulem”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.