Boks

Eddie Hearn pozywa Jake’a Paula na OGROMNĄ kwotę! „Należy odróżniać opinię od pomówień”

Prezes Marchroom Boxing, Eddie Hearn, zapowiedział pozwanie Jake’a Paula. Wszystko rozchodzi się o niedawne słowa pięściarza-YouTubera po walce Usyk vs. Joshua II.

Wszystko rozchodzi się o sędziego Glenna Feldmana. Arbiter zirytował Jake’a Paula swoją punktacją pojedynku zawodniczki teamu „The Problem Child”, Amandy Serrano przeciwko pięściarce Eddiego HearnaKatie Taylor. Ta druga zwyciężyła niejednogłośną decyzją.

W ubiegłym miesiącu sędzia Feldman pojawił się w Dżeddzie, gdzie punktował wielki rewanż pomiędzy Ołeksandrem Usykiem i Anthonym Joshuą. Ukrainiec zwyciężył niejednogłośnym werdyktem, a jedynym arbitrem, który widział wygraną „AJ’a” był właśnie Glenn Feldman.

W wywiadzie udzielonym iFL TV Jake Paul zasugerował, że Eddie Hearn opłaca sędziów. Za przykład podał wspominanego przed chwilą amerykańskiego arbitra.

Glenn Feldman pojechał do Arabii Saudyjskiej i punktował zwycięstwo Anthony’ego Joshuy. Wszyscy widzieli tę walkę, to nie była niejednogłośna decyzja. Usyk odniósł czyste, pewne zwycięstwo. Ten sędzia, Glenn Feldman, dał walkę Joshule? To recydywa, znów zrobił to samo. Pi***olenie.

– Najwyraźniej ten gość dostaje kasę od Matchroom Boxing. To odważne stwierdzenie i nie przychodzi mi łatwo to powiedzieć, ale to jest rażąco oczywiste. Można pomyśleć, że wezmą innego sędziego, który sp***dolił punktację w walce TaylorSerrano.

Prezes Matchroom nie zostawił tej wypowiedzi bez reakcji. Jak powiedział adwokat Eddiego Hearna w rozmowie z TMZ, Jake Paul otrzyma pozew za zniesławienie.

Sprawdź!  (VIDEO) Mark Hunt kończy karierę! 48-latek żegna się wygraną przed czasem!

– Zarówno prawnie, jak i etycznie rzecz biorąc, należy odróżniać opinię od pomówień. Jake Paul zdaje sobie z tego sprawę i celowo przekroczył tę linię sugerując, że Matchroom Boxing i Eddie Hearn ustawiają walki.

Niemniej jednak otrzymał szansę na sprostowanie swoich kłamstw, z czego nie skorzystał. Teraz wyciągnięte zostaną wobec niego konsekwencje prawne, a Matchroom i pan Hearn żądają odszkodowania w wysokości 100 milionów dolarów, biorąc pod uwagę wartość firmy Matchroom oraz szkodliwy charakter komentarzy pana Paula.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.