MMAUFC

Dustin Poirier do Conora McGregora: „Prognozowałeś też, że wpłacisz pół miliona, nie zrobiłeś tego”.

Dustin Poirier twierdzi, że Conor McGregor nie wywiązał się z obietnicy wpłaty 500.000 dolarów na cele charytatywne, którą złożył przed walką na UFC 257. Irlandczyk przed ich rewanżem w styczniu powiedział, że obiecuje przekazać pół miliona na fundację Dustina Poiriera „The Good Fight Fundation”. Amerykanin wygrał walkę przez KO w drugiej rundzie i stwierdził, że po tym co się wydarzyło, ich stosunki się momentalnie zmieniły.

Wczoraj Poirier za pośrednictwem Twittera odpowiedział na przewidywania Conora odnośnie ich lipcowej walki i faktu, że Irlandczyk napisał, że znokautuje Poiriera w czwartej rundzie frontkickiem na nos. Na końcu dodał kilka słów odnośnie nie wpłaconej darowizny.

To bardzo zabawna prognoza. Prognozowałeś też, że wpłacić pół miliona na cele mojej fundacji, ale po walce w styczniu przestaliście odpowiadać. Do zobaczenia niebawem, 10 lipca zapłacisz w całości.

McGregor nie odpowiedział od razu na wiadomość Amerykanina. Pieniądze, które miały zostać przekazane przez Irlandczyka, miały iść na budowę gymu w rodzinnym mieście Poiriera, w którym dzieci z okolicy mogłyby trenować za darmo. Irlandczyk stwierdził jednak, że wycofał się z obietnicy, którą złożył, bo nie dostał planów za zagospodarowanie tej gotówki.

Darownizna, nie dług. Czekaliśmy na plany związane z tymi pieniędzmi, a nigdy ich nie dostaliśmy. Zawsze tak robię ze swoimi darowiznami i zawsze wiem, na co zostają przekazane. Tutaj wyglądało to inaczej, tak jak niestety i w przypadku wielu innych fundacji.

W odpowiedzi na słowa Irlandczyka, Poirier znów powtórzył, że nikt nie odpowiadał na jego maile z planami budowy.

Nigdy nie mówiłem o długu. Ty dałeś propozycję, my ją przyjęliśmy, ale nigdy nie odpowiedzieliście na maila z planami budowy i akceptacją projektu. No nic, 10 lipca znów poczujesz porażkę.

Według niektórych źródeł, Forbes wyliczył majątek McGregora, który na ten moment wart jest około 310 milionów dolarów. Do walki McGregora z Poirierem dojdzie 10 lipca. Będzie to trylogia, która ma ostatecznie zamknąć teat lepszego w tych pojedynkach. W pierwszej walce to McGregor znokautował Poiriera, zaś w styczniu tego roku Amerykanin zrewanżował się Conorowi tym samym.

Sprawdź!  Fight Club 2. Costa zaliczy pierwszą porażkę? Przemysław Szyszka dużym faworytem!

Źródło: mmafighting.comsmma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.