MMA

Denis Załęcki odchodzi z GROMDY i zakłada własną organizację! Będą to walki 3 na 3! [WIDEO]

Na pierwszej konferencji przed The War pojawił się m.in. Marcin „Różal” Różalski, czy Denis „Bad Boy” Załęcki znany z turniejów walk na gołe pięści.

Pochodzący z Torunia „Bad Boy” postawił na swoje i założył własną organizację, która już teraz cieszy się ogromną popularnością. W The War zobaczymy walki na gołe pięści… 3 na 3!

Gala musiała zostać przełożona ze względu na pandemię i ostatecznie nowy projekt będziemy mogli obejrzeć już w maju.

Na konferencji Różal zaznaczył, że chciałby, aby klatka The War była miejscem, w którym różne ekipy sportowe i chuligańskie będą mogły wyjaśnić swoje konflikty i sprawdzić się w sportowy sposób.

„Mam taką nadzieję, że ta federacje spowoduje to, że na ten czas gali wszystkie waśnie będą odstawione na bok. Będzie to miejsce sporów, gdzie będzie można wszystko wyjaśnić, w jakikolwiek sposób sportowy. Po gali niech się dzieje co się dzieje, ale w trakcie gali wszystko zostanie zapomniane.” – powiedział Różalski.

Jeden z organizatorów, Denis Załęcki zdradził, że wszystko jest pod kontrolą, a w projekcie zobaczymy honorowe osoby, gdzie wszystkie reguły będą przestrzegane.

Sprawdź!  Różal wspomina uliczne bójki! "Kilka razy ludzie powoływali się na mnie, do mnie"

„Nie boimy się, bierzemy osoby decyzyjne z ekip chuligańskich. To są osoby bardzo honorowe, które liczą się z naszym zdaniem. Żadnych awantur nie będzie ani przed, ani po. Wychodzą czysto sportowo, podają sobie rękę i tyle, wygrywa lepszy. Zostały jeszcze dwa wolne miejsca, także można wysyłać do nas zgłoszenia.”

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.