MMA

Denis Załęcki odchodzi z GROMDY i zakłada własną organizację! Będą to walki 3 na 3! [WIDEO]

Na pierwszej konferencji przed The War pojawił się m.in. Marcin „Różal” Różalski, czy Denis „Bad Boy” Załęcki znany z turniejów walk na gołe pięści.

Pochodzący z Torunia „Bad Boy” postawił na swoje i założył własną organizację, która już teraz cieszy się ogromną popularnością. W The War zobaczymy walki na gołe pięści… 3 na 3!

Gala musiała zostać przełożona ze względu na pandemię i ostatecznie nowy projekt będziemy mogli obejrzeć już w maju.

Na konferencji Różal zaznaczył, że chciałby, aby klatka The War była miejscem, w którym różne ekipy sportowe i chuligańskie będą mogły wyjaśnić swoje konflikty i sprawdzić się w sportowy sposób.

„Mam taką nadzieję, że ta federacje spowoduje to, że na ten czas gali wszystkie waśnie będą odstawione na bok. Będzie to miejsce sporów, gdzie będzie można wszystko wyjaśnić, w jakikolwiek sposób sportowy. Po gali niech się dzieje co się dzieje, ale w trakcie gali wszystko zostanie zapomniane.” – powiedział Różalski.

Jeden z organizatorów, Denis Załęcki zdradził, że wszystko jest pod kontrolą, a w projekcie zobaczymy honorowe osoby, gdzie wszystkie reguły będą przestrzegane.

Sprawdź!  Kibol Zagłębia Sosnowiec zawalczy na GROMDZIE! Waży prawie 140 kg! "Były ustawki, jeździło się po okolicach"

„Nie boimy się, bierzemy osoby decyzyjne z ekip chuligańskich. To są osoby bardzo honorowe, które liczą się z naszym zdaniem. Żadnych awantur nie będzie ani przed, ani po. Wychodzą czysto sportowo, podają sobie rękę i tyle, wygrywa lepszy. Zostały jeszcze dwa wolne miejsca, także można wysyłać do nas zgłoszenia.”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *