UFC

Drakkar Klose o powodach wycofania się z walki na UFC Vegas 24: „Po tym, jak zostałem odepchnięty na face to face, momentalnie poczułem drętwienie…”

Drakkar Klose (MMA 11-2-1), który podczas wczorajszej gali miał zawalczyć z Jeremym Stephensem (MMA 28-18), wycofał się z pojedynku na kilka godzin przed pojedynkiem. Nikt tak naprawdę nie wiedział, jakie były powody anulowania tej walki, jednak głos w tej sprawie zabrał sam Amerykanin.

W piątek pisaliśmy o sytuacji, jaka miała miejsce podczas spotkania twarzą w twarz po ważeniu przed galą UFC Vegas 24. Drakkar Klose i Jeremy Stephens, którzy mieli zmierzyć się ze sobą w limicie kategorii lekkiej, stanęli do face-to-face i wtedy niespodziewanie Stephens z dużym impetem odepchnął swojego rywala. Zaskoczony Klose od razu ruszył w kierunku Amerykanina, ale sytuację uspokoili ochroniarze. Całą sytuację możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

Na kilka godzin przed galą, środowisko obiegła informacja, że walka pomiędzy Stephensem, a Klose została odwołana, ponieważ Amerykanin zgłosił problemy ze zdrowiem. Dziś sam Klose skomentował powody wycofania się z pojedynku.

Po tym, jak zostałem odepchnięty przez Jeremy’ego podczas face to face, od razu poczułem drętwienie ręki i moja szyja zaczęła się zaciskać. Sean Shelby i organizacja UFC od razu wysłali mnie do Performance Institute, bym mógł to przez dwie godziny skontrolować. Noc spędziłem jedząc, nawadniając się, rozciągając i spotkałem się z personelem. Obudziłem się wcześnie rano z migreną oraz nudnościami i jedyną rzeczą, która sprawiała mi ulgę było leżenie. UFC dostarczyło mi lekarstw, po czym odpoczywałem przez kilka godzin, a następnie wstałem i zwymiotowałem. W tym momencie powiadomiliśmy lekarza, który podjął decyzję, aby przewieźć mnie do szpitala. Przepraszam wszystkich, którzy z niecierpliwością wyczekiwali tej walki. Starałem robić się wszystko, by w do niej doprowadzić, ale pewne kwestie są ode mnie niezależne.

Klose ostatni pojedynek przegrał przed czasem z Beneilem Dariushem – Amerykanin w drugiej rundzie znokautował Klose. Wcześniej, Drakkar wygrał trzy pojedynki z rzędu i walka ze Stephensem miała spowodować jego powrót na zwycięską ścieżkę.

Sprawdź!  (VIDEO) Błachowicz o przygotowaniach do UFC 267: "Dawno nie czułem takiej presji. Takiego tempa, jeśli chodzi o walkę parterową"

Źródło: Twitter Drakkar Klose

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *