UFC

Bonusy po gali UFC Vegas 24: Rywal Polaka bogatszy o 50.000 $.

Tradycyjnie już po gali UFC, organizacja nagrodziła najlepszych dodatkowym bonusem pieniężnych w wysokości 50 tysięcy dolarów. UFC nagrodziło dwóch zawodników za najlepszą walkę wieczoru oraz dwóch za najlepszy występ gali w Las Vegas.

Organizacja UFC nie miała bardzo trudnego zadania, ponieważ walką wieczoru uznano starcie, które dokładnie taką było, czyli nieoficjalny 'eliminator’ do walki o pas kategorii średniej UFC, pomiędzy Robertem Whittakerem, a Kelvinem Gastelumem. Obaj zostali nagrodzeni dodatkowym bonusem, a pojedynek wygrał Whittaker, który po tym głośno domaga się walki rewanżowej z mistrzem – Israelem Adesanyą.

Z 10 pojedynków, które się odbyły, tylko dwa zakończyły się przed czasem. Decyzją UFC – obaj zawodnicy, którzy swoje pojedynki skończyli przed czasem – dostali bonus. Polak Bartosz Fabiński został poddany gilotyną przez Geralda Meerschaerta, a w pojedynku otwierającym galę UFC Vegas 24 Tony Gravely znokautował w drugiej rundzie Anthonyego Birchacka. Obaj więc – zarówno Gravely jak i Meerschaert – zostali bogatsi o 50.000 dolarów za 'występ wieczoru’.

Źródło: MMAWeekly

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *