KSW

Marcin Krakowiak podczas walki z Kacprem Koziorzębskim na KSW 57 doznał złamania kości czołowej. Zawodnik przeszedł operację [WIDEO]

Do wojny pomiędzy Marcinem Krakowiakiem, a Kacprem Koziorzębskim doszło na KSW 57. Walka uznana została walką wieczoru tej gali, a obaj zawodnicy nie kryli zadowolenia z pojedynku jaki zaserwowali fanom. Jak się okazało, podczas tego starcia – prawdopodobnie po latającym kolanie w pierwszej rundzie – Koziorzębski złamał popularnemu Krakusowi kość czołową.

To bardzo nietypowy uraz, ale i takie w sportach walki się zdarzają. Organizacja KSW zamieściła na swoim profilu Youtube reportaż o kontuzji zawodnika oraz rozmowy z lekarzami z Centrum Medycznego MML, którzy operowali Krakowiaka. Zawodnik jest 10 dni po zabiegu i wraca powoli do delikatnych treningów, ale na jego powrót do klatki, fani będą musieli jeszcze poczekać.

Źródło: KSW Youtube

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.