MMAUFC

Doniesienia: Starcie Alexander Volkov vs. Ciryl Gane planowane na czerwcową galę UFC

Na 26 czerwca UFC planuje jedno z kolejnych wydarzeń i wstępnie pojawiają się pierwsze planowane zestawienia na ten event. Jednym z nich ma być starcie w kategorii ciężkiej, w którym Aleander Volkov skrzyżuje rękawice z Cirylem Gane.

Choć gala, która ma się odbyć 26 czerwca nie ma jeszcze podanego dokładnej lokalizacji, to ESPN już potwierdziło informację, że walka w kategorii królewskiej dwóch zawodników, którzy są na dobrej drodze do walki o pas mistrzowski UFC.

Alexander Volkov ze swoich czterech ostatnich pojedynków wygrał trzy, a w ostatnim boju w drugiej rundzie przed czasem odprawił Alistaira Overeema. Wcześniej, Rosjanin w pokonanym polu pozostawiał między innymi Walta Harrisa i Grega Hardy’ego, a musiał uznać wyższość między innymi Derricka Lewisa.

Dla Gane będzie to kolejny pojedynek, w którym będzie chciał utrzymać zero porażek w zawodowym rekordzie. W ostatniej walce po pięciurundowym pojedynku, Francuz pewnie wypunktował Jairzinho Rozenstruika, a wcześniej ciosami odprawił legendę UFC – Juniora dos Santosa.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *