UFC

Doniesienia: Ovince Saint Preux vs. Maxim Grishin planowane na czerwcową galę UFC

Jak informuje portal mmajunkie.com, UFC planuje zestawić ze sobą w czerwcu dwóch weteranów kategorii półciężkiej – Ovince’a Saint Preux’a (MMA 25-15) oraz Maxima Grishina (MMA 31-9-2). Do walki miałoby dojść dokładnie 26 czerwca, ale ani lokalizacja, ani szczegóły dotyczące tej gali nie są jeszcze znane.

Ovince Saint Preux walczy w kratkę. Ostatnie pojedynki to naprzemiennie wygrane i przegrane. Na swoim rozkładzie Haitańczyk ma między innymi Michała Oleksiejczuka, którego poddał we wrześniu 2019 roku. Po tym pojedynku w starciu w kategorii ciężkiej Saint Preux uległ Benowi Rothwell’owi, po czym wrócił do kategorii do 205 funtów, by pokonać przed czasem Alonzo Menfielda. W grudniu ubiegłego roku zwycięsko z pojedynku z St. Preuxem wyszedł Jamahal Hill, który wygrał przez KO w rundzie drugiej.

Maxim Grishin również może być niezadowolony ze swojej ostatniej serii. W trzech ostatnich pojedynkach wygrał tylko raz, a jednym z dwóch pogromców Rosjanina był Marcin Tybura. Wcześniej Grishin posiadał serię aż siedmiu wygranych walk z rzędu. Ostatnia walka Rosjanina to zeszłotygodniowe starcie z Dustinem Jacoby’m, w którym Grishin po trzy rundowym boju musiał uznać wyższość swojego oponenta.

Sprawdź!  Jan Błachowicz skomentował wygraną Mateusza Gamrota: "Mówiłem wam. Ma wszystko, żeby być kolejnym polskim mistrzem"

Źródło : www.mmajunkie.com

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *