KSWMMA

Doniesienia: Kacper Koziorzębski zawalczy na KSW 60?

Wymowny wpis efektownie walczącego Kacpra Koziorzębskiego pojawił się na jego mediach społecznościowych. Młody zawodnik z Wrocławia 'między wersami’ zapowiedział, że być może pojawi się na najbliższej gali KSW, która odbędzie się już 24 kwietnia.

Popularny 'Wiór’ na swoim instagramie wrzucił post, w którym prosi KSW, że jeśli znów trzeba uratować jakąś walkę, która wypadła z karty walk, to poprosi tylko o lokalizację wydarzenia. Wpis nie jest przypadkowy, ponieważ Koziorzębski na poprzednie walki decydował się z niepełnym obozem przygotowawczym – zwykle podejmując rękawice w zastępstwie.

Fani zaczęli spekulować, że być może chodzi o walkę z Tomaszem Romanowskim, jednak na ten moment nie posiadamy żadnych informacji czy wogóle i z kim Kacper Koziorzębski miałby zawalczyć.

O komentarz poprosiliśmy menadżera zawodnika – Pawła Wyrobka z grupy MMAFamilia – którą prowadzi wraz z innym zawodnikiem KSW – Arturem Sowińskim.

Kacper planowany jest na jedną z najbliższych gal. Nie mogę jednak zdradzić czy chodzi o galę najbliższą czy dopiero majowo/czerwcową, ale coś jest na rzeczy. Przyznaję jednak, że gdybyśmy otrzymali propozycję 'wejścia’ Kacpra w zastępstwie, to poważnie byśmy ją przemyśleli, bo już jest w mega gazie, więc kto wie co czas przyniesie.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *