FAME MMA

(VIDEO) Murańscy chcą walczyć z „Popkiem”? Muszą spełnić jeden warunek! „Jeżeli nie, to niech wypie***lają”

Za nami druga konferencja Prime Show MMA, podczas której ogłoszony został main event czwartej edycji. Takiego zestawienia nikt się nie spodziewał.

W walce wieczoru gali Prime Show MMA 4 do klatki powróci Kasjusz Życiński, który zapowiadał, że zanim zmierzy się z Arturem Szpilką, potrzebuje jednego rywala na przetarcie, aby sprawdzić, w jakiej jest formie po zoperowaniu łokci i rehabilitacji.

Rywalem „Don Kasjo” będzie raper „Popek”. Pojedynek odbędzie się na zasadach boksu, co daje ogromną przewagę Życińskiemu. Siła uderzenia i warunki fizyczne będą jednak po stronie jego przeciwnika.

„Popek” stawia Murańskim warunek

Po konferencji „Popek” udzielił wywiadu, w którym został między innymi zapytany o potencjalne starcie z Jackiem lub Mateuszem Murańskim. Jak wiemy, jest pomiędzy nimi duży konflikt, jednak raper wielokrotnie wyjaśniał, że nie chce mieć z nimi do czynienia.

Dodatkowo zapewniał, że nie ma pieniędzy, które przekonają go do tego, by wyjść do klatki z którymkolwiek z Murańskich Po moim trupie. Nawet ku*wa za sto tysięcy miliardów dolarów. Dla mnie to są zwykłe zera.

Teraz gdy padło pytanie o „Muranów”, najpierw chciał uniknąć odpowiedzi, a następnie postawił warunek, pod jakim wyjdzie z nimi do klatki. Możemy jednak być pewni, że nie zostanie on nigdy spełniony:

Sprawdź!  Arkadiusz Tańcula wypada z FAME 17! Co dalej z walką o pas?

– Tego pytania nie było. Mogą prosić. Powiem tak… Odpowiem na to pytanie. Jeżeli zjedzą gówno łyżeczką do tortu, to się zgodzę. Tylko gówno i łyżeczka. Jeżeli tak, to tak, jeżeli nie, to niech wypie**alają – całą rozmowę z freak fighterem znajdziesz poniżej:

Źródło: fansportu.pl

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.