FAME MMA

Don Kasjo rywalem Adamka na PGE Narodowym?! Wymowne słowa Mateusza Borka!

Bardzo wymowny wpis pojawił się na Twitterze dziennikarza i menedżera Tomasza Adamka, Mateusza Borka. Czy dojdzie do pięściarskiego starcia na FAME 22 z „Don Kasjo”?

Popularny „Góral” zadebiutował niedawno w świecie freak fightów, gdzie pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów „Bandurę”. Jak zleakował Mateusz Borek, a potwierdził to Krzysztof Rozpara, Tomasz Adamek wystąpi podczas FAME 22. Lokalizacja gali została sensacyjnie zmieniona z łódzkiej Atlas Areny na PGE Stadion Narodowy.

FAME 22: Adamek zawalczy z Don Kasjo?

Natychmiast rozgorzały oczywiście dyskusje o tym, z kim były mistrz świata w boksie mógłby się zmierzyć. Ze względu na formułę, czyli boks w dużych rękawicach, niemal wszyscy spodziewają się, iż będzie to Kasjusz „Don Kasjo” Życiński.

Freak fighter niejednokrotnie mówił o pojedynku z Tomaszem Adamkiem, którego podszczypywał też nazywając taksówkarzem. Mając to na uwadze wydaje się, że znamy już rywala „Górala”. Mateusz Borek w swoim wpisie napisał bowiemL

Padło chyba za dużo słów o chciwym “taksówkarzu z New Jersey” ze strony jednej z gwiazd freaków. PGE Narodowy to jest najwłaściwsze miejsce a ostatni dzień wakacji to najlepszy czas, by za te słowa wziąć pełną odpowiedzialność. See U Soon!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.