FAME MMAPRIME SHOW MMA

„Don Kasjo” o konflikcie freakowych federacji: „Rozmawiałem z zawodnikami FAME. Mają oficjalny zakaz…”

Pomiędzy dwoma organizacjami freakowymi jest konflikt, który z kolejnymi konferencjami i wywiadami przybiera na sile. „Don Kasjo” zdradził teraz w tej sprawie zaskakującą informację.

Kasjusz Życiński przez długi czas współpracował z FAME i był jedną z największych gwiazd organizacji. Niespodziewanie jednak nie informując włodarzy, przeszedł do Prime Show MMA i stał się twarzą federacji. Sam jednak początkowo zapewniał, że rozstał się z FAME w dobrych relacjach.

Włodarze poznańskiej federacji na ostatniej konferencji wyjaśnili jednak, że nie mieli pojęcia o planach Życińskiego. Zaledwie kilka godzin przed pierwszą konferencją Prime Show MMA „Don Kasjo” skontaktował się z „Boxdelem”. Przekazał mu, że niedługo sam zostanie przedstawiony jako włodarz.

Jakiś czas temu „Boxdel” postanowił wypowiedzieć się na temat nowej organizacji. Stwierdził, że ze względu na słabą sprzedaż biletów zawodnicy mogą obawiać się o swoje gaże – Sprzedali około 20 procent biletów, to jest bardzo mała liczba biletów, która pokazuje, że gdzieś jest błąd. Postawili na to, że Kamerzysta i Kruszwil przyciągną. Robią się takie stage dymy, one nie są do końca prawdziwe i dużo ludzi nie jest zainteresowanych, żeby jechać na tę galę.

Teraz „Don Kasjo” w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco wyjaśnił, że znaczna większość biletów została już sprzedana i zapewnia, że gala cieszy się sporym zainteresowaniem. Co ciekawe, zdradził również, że FAME „robi pod górkę” i rzekomo zabroniło swoim zawodnikom mówienia o Prime Show MMA.

Sprawdź!  (VIDEO) Danny Ferreri zaskoczony po krwawej walce z Wardęgą: "Jaki on był twardy! Ogromne serce do walki!"

Tym bardziej mnie to dziwi, że ja dla nich, oni dla mnie, dużo dla siebie zrobiliśmy. To, zamiast inaczej do tego podejść, że po prostu poszedłem w swoją stronę, chcę robić coś innego, to oni robią pod górę.

Ja już się dowiedziałem, że po prostu… Albo niektórzy np. Arek Tańcula ma zakaz mówienia w ogóle tej nazwy Prime Show MMA, bo FAME mu zakazało. Rozmawiało z wieloma zawodnikami FAME, bo znam, to mają zakaz oficjalny powiedziany zakaz mówienia o gali. A sporo tych zawodników będzie u nas na gali.

Gala Prime Show MMA odbędzie się już w najbliższą sobotę. Na gali zawalczy m.in „Don Kasjo”, który zmierzy się z Mateuszem Murańskim. Dojdzie także do starcia Adama Soroko znanego z The War, który zawalczy ze „Stiflerem”.

-> PRIME MMA PPV

Źródło: YouTube MMA-Bądź na bieżąco

Sprawdź!  Zawodnik FAME zaatakowany na imprezie? "Szewcu" pokazał zakrwawioną twarz!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.