FAME MMA

„Don Kasjo” kłamał w sprawie powrotu do FAME? „Boxdel” odpowiedział! „Co ten idi**a pie***li? My już wiedzieliśmy dawno, że nie ma…”

Włodarz FAME w ostatnim wywiadzie odniósł się do zarzutów Kasjusza Życińskiego. Zawodnik Prime twierdził, że oferowano mu powrót do największej polskiej freakowej federacji.

„Don Kasjo” nie rozstał się z FAME w dobrych relacjach. Po tym, jak niespodziewanie dołączył do nowej federacji, wcześniej nikogo nie informując, doszło do konfliktu. FAME m.in. pozwało freak fightera na łączną kwotę około 2 mln złotych za złamanie zapisów kontraktu.

Niedawno FAME i High League połączyło siły w wojnie federacji i wydało oświadczenie, zgodnie z którym każdy zawodnik, który złamie zasady konkurencji i mimo obowiązujących kontraktów zawalczy w Prime Show MMA, zostanie dożywotnio zbanowany przez wspomniane organizacje. Jak wyjaśnili włodarze, „Don Kasjo” ma proponować umowy i pomoc prawną freak fighterom, którzy mają cały czas podpisane umowy.

„Boxdel” odpowiada Kasjuszowi Życińskiemu

W jednym z ostatnich wywiadów Życiński stwierdził, że w toczącej się sprawie sąd miał zaproponować obu stronom mediacje, na które przystał zarówno freak fighter, jak i federacja. „Don Kasjo” zdradził, że FAME zaproponowało rozwiązanie konfliktu, zgodnie z którym miałby zawalczyć w main evencie gali, która w 2023 roku odbędzie się na PGE Narodowym.

Sprawdź!  Tańcula odpalił się na Ferrariego i Polaka! "Konflikt jest realny. Będą chodzili z grupą ochroniarzy"

Życiński nazwał włodarzy „hipokrytami” i oświadczył, że nie ma szansy na taką współpracę. Piłeczkę odbił „Boxdel”, który w wywiadzie dla fansportu.pl przyznał:

– Stadion Narodowy? To jest też mega farmazon i też na to odpowiadam. My już wiedzieliśmy dawno, że nie ma terminów na 2k23, więc co ten debil pierdoli, że my mu w ogóle zaproponowaliśmy walkę na Narodowym? To jest idiota. Idiota, farmazon, „Don Kondom” i frajer.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.