FAME MMA

Don Diego czekał do samego końca! Szef GROMDY komentuje negocjacje z FAME [WIDEO]

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn nie wystąpi ostatecznie na gali FAME 20. Szczegóły negocjacji w sprawie pojedynku zdradził reprezentujący go Mariusz Grabowski.

Mistrz GROMDY w ubiegłym roku został ogłoszony jako nowy nabytek freakowej federacji, a fani liczyli na to, że zadebiutuje podczas jubileuszowego wydarzenia w Krakowie. Najwięcej mówiło się o jego starciu z Michałem Pasternakiem, jednak ten w wyniku zmiany rywala zmierzy się z Norman Parke.

Organizacja Fame MMA nie odkryła od razu wszystkich pojedynków, które kibice obejrzą na jubileuszowej gali. To pozostawiało nadzieję, iż zostanie dogadany przeciwnik dla „Don Diego”. Obecnie w zasadzie pewnym jest, iż Mateusz Kubiszyn nie zawalczy na FAME 20.

Negocjacje w imieniu niepokonanego zawodnika GROMDY prowadził szef organizacji walk na gołe pięści. Mariusz Grabowski w rozmowie z Michałem Tuszyńskim na kanale Fansportu TV zdradził, iż „Don Diego” był też przymierzany do wspominanego Irlandczyka. Ostatecznie jednak nie było żadnej informacji zwrotnej od FAME.

Tak, jak widać, jesteśmy bodajże dwa tygodnie przed galą FAME. Mieliśmy cały czas zapewnienie, cały czas szukali rywala. W przypadku Pasternaka nie dogadaliśmy się co do rund. W przypadku „Wielkiego Bu” wyszło, ze miał walczyć na Clout MMA. W ostatniej chwili wyszła sytuacja, że możemy zawalczyć z Parke, dlatego mieliśmy nadzieję do końca, że Mateusz na tej gali wystąpi. Zrobiliśmy założenia, że stoczy walkę i później zrobi operację kciuka. Czekaliśmy na telefon od Rafała, niestety nie było nawet SMS-a, a zaraz się dowiedzieliśmy, że Parke walczy z Pasternakiem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.