High League

Don Diego chce wyrzucić Denisa z freak fightów! „O ile jeszcze ma jakiś honor, to kto przegrywa rewanż, znika z freak fightów”

Mateusz Kubiszyn zabrał głos w sprawie drugiej walki z Denisem Załęckim. Tym razem zaproponował naprawdę wysoką stawkę.

„Don Diego” po raz pierwszy zmierzył się z „Bad Boyem” na High League 3. Kubiszyn mądrze podszedł do walki, zrealizował swój gameplan i na pełnym trzyrundowym dystansie wypunktował rywala. Sędziowie byli jednogłośni i wskazali jego zwycięstwo.

„Don Diego” o rewanżu z Denisem

Pojedynek miał rozwiązać konflikt, jednak ze strony Denisa nadal jest dużo złej krwi. Między innymi przy okazji konferencji przed galą High League 5, na której Kubiszyn walczył z Janikowskim, przerwał wywiad i wypalił w stronę byłego rywala:

– Fraj**zyno, chcesz się bić? Chcesz się bić, czy co? Na ch*j się prujesz kondomie je**ny?

Załęcki bez wątpienia chciałby stoczyć rewanż, natomiast Kubiszyn w ostatnim wywiadzie dla Antyfakty zapytany o drugą walkę, zaproponował specjalne warunki. Wpadł na pomysł, by stoczyć pojedynek o być albo nie być we freak fightach.

– Ja wszedłem we freak fighty głównie z nurtem, żeby usunąć Denisa z szeroko pojętego mainstreamu. Może nie tyle z przesłaniem, żeby go usunąć, tylko ja bardzo krytykowałem jego zachowania, jak działa, co mówi. Efektem końcowym była nasza walka.

– Z jednej strony chciałbym z nim zawalczyć tak po prostu, żeby zamknąć temat. Mogłoby to nawet pójść w zasadę: Ja przegram, ja się usuwam, ty przegrasz, ty się usuwasz. Myślę, że to można honorowo o ile Denis ma jeszcze jakiś honor, to do tego by się przypiął. Czyli, kto przegrywa, znika z freak fightów i po temacie.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.