FAME MMAHigh League

Denis zawalczy z Szeligą w klatce rzymskiej? „Ta walka jest nieunikniona. Klatka rzymska jak najbardziej”

Ponownie zobaczymy pojedynek w klatce rzymskiej? Walki w takiej formule cieszą się szczególnym zainteresowaniem kibiców freak fightów.

Od pewnego czasu mówi się o potencjalnej walce Piotra Szeligi z Denisem Załęckim. Zawodnicy wstępnie umówili się na pojedynek. Aktualnie „Szeli” jest po porażce z Normanem Parke, z którym walczył właśnie z w klatce rzymskiej. Natomiast „Bad Boy” ma za sobą przegraną z Mateuszem Kubiszynem.

Denis Załęcki chce walczyć w klatce rzymskiej

Denis zmierzył się z „Don Diego” w miniony poniedziałek. Początkowo mieli walczyć na High League 3, jednak starcie musiało być przełożone. Walka odbyła się na pełnym dystansie i sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo Kubiszyna, który wypunktował rywala.

Po walce doszło do konfrontacji pomiędzy „Bad Boy’em” i Piotrem Szeligą, który był w narożniku „Don Diego”. O całą sytuację Denis został zapytany w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim. Zdradził, że nie ma żadnego konfliktu i wszystko sobie wyjaśnili w szatni.

Potwierdził również, że starcie z Szeligą jest nieuniknione. Chciałby z nim zawalczyć w klatce rzymskiej. Wydaje się, że jest to formuła idealna dla Załęckiego, który po dwóch ostatnich pojedynkach był niezadowolony, że rywale unikali bezpośredniej walki.

Sprawdź!  Murański chce stanąć w obronie Wardęgi i zawalczyć z Majewskim! "Przebrany jakby spie**olił z Brooklynu. Ja bym tego dziwoląga..."

– Podszedł, chciał podać rękę, ja powiedziałem, że mamy sytuację niewyjaśnione, jak wyjaśnimy, to pogadamy. Miałem małą spinkę do niego. Przyszedł do szatni i wyjaśniliśmy sobie, podaliśmy rękę i tyle. No pewnie, ta walka jest nieunikniona.

– On jest w FAME, ja w High League, pewnie federacje się dogadają. Ja jestem jak najbardziej za. On nie będzie spierdalał jak „Don Diego”. Także myślę, że taka klatka rzymska, to byśmy się napierdalali. To jest to, co ja lubię. Klatka rzymska jak najbardziej.

– Freaki są po to, żeby dawać widowisko. Klatka rzymska to jest coś pięknego. Wchodzimy, się napierdalamy i wygrywa ten, kto ma mocniejszy charakter, jest bardziej odporny na ciosy.

Sprawdź wywiady po High League 3 Extra:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.